Balıkesir Marmara Kaymakamlığına atanan Yağlıdere Kaymakamı Hasan Uğuz,veda mesajı yayınladı.

Balıkesir Marmara Kaymakamlığına atanan Yağlıdere Kaymakamı Hasan Uğuz,veda mesajı yayınladı.

 Uğuz mesajında,şunları söyledi:

"6 Mart 2017 tarihinde başladığım ve yaklaşık bir buçuk senedir büyük bir onurla yürüttüğüm Yağlıdere Kaymakamlığı görevimi, Balıkesir ili Marmara Kaymakamlığına atanmam nedeniyle tamamlamış bulunmaktayım.

Yağlıdere Kaymakamı olarak görev yaptığım süre içerisinde kanunların bana verdiği yetki ve vicdani değerler çerçevesinde Yağlıdere’ye hizmet etmeye çalıştım. Attığım her adımda hak ve adalet ölçüleri içinde olmaya, toplumun her kesimine eşit davranarak herkesi kucaklamaya azami derecede özen gösterdim. İyi bir kaymakamdan ziyade iyi bir insan olarak hatırlanmak için çaba sarfettim.

Yağlıdere’deki görevim boyunca bana her daim yardımcı olan başta bütün mesai arkadaşlarıma, Belediye Başkanlarımız Abdurrahman Kırhasanoğlu ve Harun Öztürk'e, kıymetli muhtarlarımıza ve tüm Yağlıdereli hemşehrilerimize şahsıma gösterdikleri teveccüh ve destek için teşekkürlerimi sunuyorum. Güzel dostluklarla ve anılarla ayrıldığım Yağlıdere’yi ve Yağlıderelileri hiçbir zaman unutmayacağım.Sizlere varsa hakkımı helal ediyor, sizlerin de haklarınızı helal etmenizi istiyorum. Allahaısmarladık."

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır