Yağlıdere Kaymakamı Hasan Uğuz’un Balıkesir Marmara Kaymakamlığına atanmasının ardından ilçe kaymakamlığına vekâleten atama yapıldı.

Yağlıdere Kaymakamı Hasan Uğuz’un Balıkesir Marmara Kaymakamlığına atanmasının ardından ilçe kaymakamlığına vekâleten atama yapıldı.
 
Ataması yapılan Kaymakam Vekili Yasin Toktumur ilçeye gelerek görevine başladı.
 
Kaymakam vekili Toktumur,sitemize yaptığı açıklamada, ilçede ilk işinin sokağa çıkıp halkın arasında olmak olduğunu söyledi.
 
Vatandaşımızın bir isteğinin ve derdinin olup olmadığını her zaman onlarla iç içe olacağının sinyallerini veren Toktumur,’’imkanlar ölçüsünde ilçe için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım. Belediye Başkanımız Abdurrahman Kırhasanoğlu ile yan yana olup hizmet etmeye gayret göstereceğiz.Bizde gaye hizmettir. Menzilimizde hizmettir. Yüce Mevla’m izin verdiği süre içinde hizmet etmeye çalışacağım. Gurbette yaşayan Yağlıderelilere de seslenen Kaymakam vekili Toktumur,ilçesine geldikleri zaman mutlaka bizleri de unutmasınlar. Gelsinler bizlerin de bir çayını kahvesini içsinler. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın mantığıyla her zaman halkımızın yanında olacağız.’’diye konuştu.
 
 
KAYMAKAM YASİN TOKTUMUR KİMDİR
 
25/09/1992 yılında Muş Merkezde dünyaya gelen İlçemiz Kaymakamı aslen Kafkas göçmeni bir ailenin çocuğudur. İlk, orta ve Lise öğrenimini Bursa’da tamamlamıştır. 2015 yılında Pamukkale Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılında İçişleri Bakanlığının açmış olduğu kaymakamlık sınavını kazanmış olup, 2018 yılı Mart ayında Yalova Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Kaymakam Refikliği stajlarını Tekirdağ Ergene ve Ankara Kızılcahamam’da tamamlamıştır.
 
Eskişehir ili Mihalgazi Kaymakamlığı görevinde bulunan Kaymakamımız Yasin TOKTUMUR, İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 06.09.2018 tarihli ve 11791 sayılı onayı ilçemize vekâleten görevlendirilmiş olup, 24.09.2018 tarihinde görevine başlamıştır.
 
Bizlerde yaglidere.com ailesi olarak ilçemizde göreve başlayan kaymakam vekili Yasin Toktumur’a yeni görevinde başarılar dileriz.
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR
 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

  • ahmet yenidede

    Test Yorum

    26 Eyl 2018 Çar

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır