Yağlıdereli iş adamlarının Yağlıderespor’a katkıları devam ediyor.

Yağlıdereli iş adamlarının Yağlıderespor’a katkıları devam ediyor.
 
Bu sezon sezon öncesi Türk Amerikan Giresunuluar Derneği tarafından takıma yollanan 5000 doların ardından yemek sponsorluğu katkıları da devam ediyor.
 
Geçen hafta Kanada’da yaşayan iş adamı Mehmet Tös tarafından takıma maç sonu yemeği ikramda bulunulmuştu.
 
Bu hafta da Amerika Birleşik Devletlerinin New Jersey eyaletinde yaşan iş adamı Ahmet Kumaş tarafından takıma ve teknik heyete maç sonu yemeği ikramda bulunuldu.
 
Yağlıderespor Başkanı Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu Önümüzdeki haftalarda daha iyi bir yağlıderespor izlettireceğiz’’dedi.
 
Kırhasanoğlu, İş adamı Ahmet Kumaş’ın maç dönüşü Hacı Ustanın yerinde maç sonu takıma verdiği yemekte yaptığı konuşmada, maçın geneline baktığımız zaman Yağlıderespor’un daha üstün taraf olduğunu belirtti.
 
Bugünkü Pirazizspor maçının yemek sponsoru Ahmet Kumaş’a futbol takımız olarak yaptığı katkıdan dolayı teşekkür ettiklerini belirten Kırhasanoğlu,haftaya kendi saha ve seyircimiz önünde karşılaşacağımız Anadolu 1071 maçına bakacağız. Çıkacağız aslanlar gibi topumuzu oynayacağız. Önümüzdeki hafta inşallah aynı duruma düşmeyiz. Gereken önlemi alacağız’’diye konuştu.
 
Düzenlenen yemeğe, Belediye Meclis Üyesi Harun Durdu, Teşkilat Başkanı Hüseyin Özdemir, yöneticilerden Uğur Karaman, Aytekin Oflu, Recep Yanbul ile futbolcular katıldı.
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR
 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır