Yağlıdere Çok Programlı Anadolu Lisesi Elektrik tesisat Atölyesi çok yakında yeni görünümüyle öğrencilerimizin rahatça uygulama yapabileceği bir alan olacak.

Yağlıdere Çok Programlı Anadolu Lisesi Elektrik tesisat Atölyesi çok yakında yeni görünümüyle öğrencilerimizin rahatça uygulama yapabileceği bir alan olacak.
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Öztürk,Milli Eğitm Şube Müdürü Eda Çıtır ile yapılmakta olan, donanımlarıyla yaklaşık 100.000 TL 'lik yatırımla öğrencilerimizin eğitimine sunulacak 85 m2 'lik ek hizmet binasında incelemelerde bulundular.
 
Değişim ve yeniliği ilke edinerek okulların hizmet kalitesini her geçen gün daha da artırdıklarını ifade eden Öztürk, "Öğrencilerimize daha nitelikli eğitim sunmak için okullarımızın fiziki özelliklerini üst seviyeye taşımak amacıyla çaba gösteriyoruz.Bu çerçevede okulumuzun elektrik tesisat atölyesini yenileyerek öğrencilerimizin uygulama çalışmalarını daha nitelikli, verimli ve ekonomik hale getiriyoruz. Başarılı çalışmalarından dolayı okul müdürü Erbey Ünver ve ekibini tebrik ediyorum''dedi.
 
Öztürk,her zaman eğitimi önceliklerine alan ve desteklerini esirgemeyen Kaymakamımız Yasin Erdem'e,Yağlıdere Belediye Başkanımız Abdurrahman Kırhasanoğlun'a, Sayın Üçtepe Belediye Başkanımız Harun Öztürk'e, İl Genel Meclis Üyelerimiz Fikret Karaaslan ve Ömer Bayram'a İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğluna'na ve tüm eğitim gönüllülerine şükranlarımı sunuyorum."
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır