Yağlıdereli iş adamlarının Yağlıdere'ye ve Yağlıderespora katkıları devam ediyor.

Yağlıdere ilçesine eğitim ve spor başta olmak üzere maddi ve manevi her konuda katkılar sunmaya devam eden iş adamı Hüseyin Özdemir bugün Tireboluspor müsabakasının ardından Yağlıderespor futbolcularına, teknik heyet ve yöneticilere yemek ikramında bulundu.
 
Özdemir, yaptığı açıklamada, bizlere ilçemizle ilgili ne görev erilmişse bu zamana kadar elimizi taşın altına koyduk. Bundan sonra üzerimize düşen bir şey olursa yardımcı olmayı sürdüreceğiz’’dedi.
 
Yağlıderespor yöneticilerinden Uğur Karaman ise, bugün berabere kalmış olabiliriz ama Yağlıderespor’un nasıl bir takım olduğunu bugün herkese göstermiş olduk’’dedi.
 
Futbolcu kardeşlerimizi yürekten kutluyorum diyen Karaman,bugün kü yemek sponsorumuz olan iş adamı kardeşimiz Hüseyin Özdemir’e Yağlıderespor kulübü olarak çok teşekkür ediyoruz’’diye konuştu.
 
Mert Tuğra Pide salonunda düzenlenen yemeğe, Yağlıdere Belediye Başkan vekili Ağabey Turan, Teknik Direktör Güven Karaman, Yöneticilerden Kahraman Yıldız, Recep Yanbul,Aytekin Oflu, Yusuf Demir, ile futbolcular katıldı.
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR
 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır