Yağlıdereli iş adamlarının Yağlıdere ilçesine ve Yağlıderespor’a katkıları her gecen gün devam ediyor.

Yağlıdereli iş adamlarının Yağlıdere ilçesine ve Yağlıderespor’a katkıları her gecen gün devam ediyor.
 
İş yaşantısını Giresun’da sürdüren ilçemizin genç iş adamlarından Hakan Umar bugün Yağlıderespor’a Eynesil Deplasmanı dönüşü yemek jestinde bulundu.
 
Espiye ilçesinde Üçtepeli Mustafa Yılmaz’a ait Çakıl Pide salonunda düzenlenen yemeğe Yağlıderespor Başkanı Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu,Eski Yağlıderespor Başkanlarından Mustafa Bülent Kılıç,Teknik Direktör Güven Karaman,Yöneticilerden Uğur Karaman,Recep Yanbul,Kahraman Yıldız,Aytekin Oflu,iş adamı Hüseyin Özdemir ile Yağlıderesporlu futbolcular katıldı.
 
Kırhasanoğlu, her hafta takım olarak iyiye gittiklerini söyledi.
 
Gecen hafta ligin güçlü ekiplerinden Tireboluspor ile berabere kaldıklarını bu haftada şampiyonluğa oynayan Eynesil Belediyespor maçında da galibiyeti koruyamayarak bir puana razı olduklarını ifade eden Kırhasanoğlu,’’inşallah bu hafta kendi saha ve seyircimiz önünde ligin diğer güçlü Ekiplerinden Derelispor maçından üç puan alarak üç puan hasretine son vermek istediklerini belirtti.
 
Kırhasanoğlu,her hafta olduğu gibi bu haftada maç sonu yemeği organizasyonu devam ediyor.Eynesil Belediyespor maçının ardından futbol takımımıza yemek jestinde bulunan iş adamı kardeşimiz Hakan Umar’a teşekkür ediyorum.’’diye konuştu.
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR
 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır