Giresun Ticaret Borsasının Başkan Yardımcısı Yağlıdereli iş adamı Tahsin Fındık Hamza Bölük ve Genel Sekreter Eren Nizam ile birlikte Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Ertuğrul Tosunoğluna hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Yağlıdere ilçesinde çok sayıda kişiye iş ihtiyaçı sağlayan Tahsin Fındık Giresun Ticaret Borsasının Başkan Yardımcısı Hamza Bölük ve Genel Sekreter Eren Nizam ile birlikte Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Ertuğrul Tosunoğluna hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
 
 
Ziyaretle ilgili Ticaret Borası Başkanlığından yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi :
 
‘’İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapmış olduğumuz Çocuk Sevindir Projesi ve İlkokul öğrencilerine yönelik Giresun ve Fındık Konulu Resim yarışmaları konularında karşılıklı görüş alış verişi ve işbirliğinin pekiştirilmesi hususunda görüşmelerde bulunarak, eğitim konusundaki hassasiyetimizi ve işbirliğine her zaman hazır olan bir kurum olduğumuzu kendilerine ilettik. Yapılacak çalışmalar ve planlamalar üzerinde mutabık kalındıktan sonra ziyaret anısına çocuk oyunlarını içeren ve borsamızın fotoğraf yarışmalarında ödül alan bir fotoğraf takdim ederek, Sn. Müdürümüze görevinde başarılar diledik.
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR
 
 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır