Yalıtım ve dış cephe düzenlemesi yapılan Üçtepe Ortaokulu- Üçtepe İmam Hatip Ortaokulu harika dış cephe güzelliğine kavuştu.

Yalıtım ve dış cephe düzenlemesi yapılan Üçtepe Ortaokulu- Üçtepe İmam Hatip Ortaokulu harika dış cephe güzelliğine kavuştu.
 
Öğrencilerimizin daha iyi bir okul ortamında eğitim görmesi için okulumuz tamamen yenilendi.
 
Okulumuzun tümünde yapılan çalışmalar ile okulun mantolaması, iç ve dış boyası yapıldı.
 
Tüm kapıları ve elektrik sistemi yenilendi, bahçe düzenlemesi yapıldı.
 
Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Öztürk, "Okullarımızda “öğrenmeyi öğrenen”, fiziksel, bilişsel, duyuşsal açılardan “sağlıklı" bireyler yetiştirmek amacımızdır. Eğitim sürecinde, yerleşim düzeni, uygun ışık ve ısı düzeyi, yeterli hijyen koşulları ve estetik etkilidir. Desteklerini esirgemeyip bu projeyi finansa eden hayırsever işadamı Abdurrahim Öztürk'e ve Üçtepe Belediye Başkanımız Harun Öztürk'e şükranlarımı sunuyorum. Anısına yapılan rahmetli amcamız Mehmet Öztürk'e Allah'tan rahmet diliyorum. İlçemizdeki tüm okullarımızda başlattığımız yenilenme ve değişim çalışmalarımız durmaksızın devam edecektir. Çocuklarımızın aydınlık geleceği için her zaman eğitime desteklerini esirgemeyen Kaymakamımız Yasin Erdem’e, Yağlıdere Belediye Başkanımız Abdurrahman Kırhasanoğlun'a, Üçtepe Belediye Başkanımız Harun Öztürk'e, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu'na ve tüm eğitim gönüllülerine şükranlarımı sunuyorum." Dedi.
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR
 
 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır