Giresun Yağlıdere İlçesi’ne Bağlı Oruçbey Mahallesi Derneği, kahvaltı programında hemşerilerini bir araya getirdi. Önemli isimlerin davetli olduğu programda Başkanalr, hemşerilerine birlik çağrısı yaptı.

Giresun Yağlıdere İlçesi’ne Bağlı Oruçbey Mahallesi Derneği, hafta sonu kahvaltı programında hemşerilerini bir araya getirdi. Önemli isimlerin davetli olduğu programda Başkanalr, hemşerilerine birlik çağrısı yaptı.

Gebze Merkezli faaliyet gösteren Giresun Yağlıdere İlçesi Oruçbey Mahallesi Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği, önceki gün birlik ve beraberlik toplantısı düzenledi.

Gebze’de buluşan Oruçbeyliler, tek ses olduklarını gösterdiler.

Dernek Başkanı Selami Ede’nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Yağlıdere Belediye Başkanı Abdullah Kırhasanoğlu, Giresun il Genel Meclisi Üyesi ve Yağlıdere Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Bayram, Kocaeli Giresun Federasyonu başkanı Mehmet Elmas,Yağlıdereliler Dernek Başkanı Özer Kahveci,Tuzla Belediyesi Baş Danışmanı Hüseyin Koca,köy dernek başkanları ile Gebze'de yaşayan Oruçbeyliler katıldı.

Başkanlar konuşmalarında hemşerilerine önemli tavsiyelerde bulundular.


HER ADAYI DESTEKLERİZ

 

Programın konuğu olan Yağlıdere Belediye Başkanı Abdullah Kırhasanoğlu yaptığı konuşma da “Yağlıdere’de 10 yıl boyunca elimizden geldiği kadar hizmet etmeye çalıştık. Oruçbey Mahallesi iki seçimde de gereken desteği bize verdiler, bu nedenle herkese teşekkür ediyorum. Önümüzde bir seçim daha var. Kim aday olursa olsun, birlik ve beraberlik içinde ilçemizin kalkınması için bu seçimi tekrar alacağız. Dernek yönetimine bu zamana kadar yaptıkları çalışmalar için teşekkür ediyor ve devamını diliyorum.”dedi.

ELMAS’DAN BİRLİK ÇAĞRISI

Son sözü alan Kocaeli Giresun Federasyonu Başkanı Mehmet Elmas ise birlik ve beraberlik çağrısını yineleyerek, “ Bütün derneklerimizden aynı birlikteliği bekliyoruz, birbirimizi üzmeyelim, birbirimizi sevelim. Belediye başkanının kim olduğu önemli değil. Önemli olan hizmetlerdir. Biz hep beraber birlik ve beraberlik içinde olmak zorundayız. Değerli hemşerilerimden isteğim budur. Eğer birlik olmazsak, hiç bir yere varamayız. Yıllardır bunu söylüyoruz, tek çatı olalım. Giresunlu olarak lütfen birbirinize sarılın. Benim sizden tek isteğim o, başka da bir talebimiz olmaz. Gelin birlikte istişareler yapalım, başarı neredeyse orada olalım.”diye konuştu.

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır