Yağlıdereli iş adamı Metin Kuruca, Yeniyolspor müsabakasının ardından Yağlıderespor futbolcularına,teknik heyet ve yöneticilere yemek jestinde bulundu.

Yağlıdereli iş adamı Metin Kuruca, Yeniyolspor müsabakasının ardından Yağlıderespor futbolcularına,teknik heyet ve yöneticilere yemek jestinde bulundu.

İlçesi için yapılan her çalışmada yıllarca katkılar sunan Kuruca, bundan sonrada her zaman ilçesinin yanında olmayı sürdüreceğini ifade etti.

İş adamı Metin Kuruca, sitemize yaptığı açıklamada,bizler Yağlıdere ilçemizin ve Yağlıderesporumuzun imkanlar ölçüsünde her zaman yanında olduk.Olmaya'da devam ediyoruz.''dedi.

 Galibiyetlerinden dolayı Yağlıderespor futbol takımımızı tebrik ettiğini ifade eden Kuruca, inşallah bundan sonrada lige güzel maçlar çıkarmaya devam edip ilçemizi başarıyla temsil edecektir. Bizler Mekân Life (mekân inşaat)  olarak bundan sonra da Yağlıderesporumzun ve Yağlıderemizin hizmetkarı olmayı sürdüreceğiz.''diye konuştu.

BAŞKAN KIRHASANOĞLU:''İŞ ADAMI METİN KURUCAYA TEŞEKKÜR EDİYORUZ''

Yağlıderespor Başkanı,Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu,maçın ardından iş adamı Metin Kuruca tarafından verilen galibiyet yemeğinde bir de konuşma gerçekleştirerek,Yağlıderespora katkılarından dolayı Kurucaya teşekkür etti.

Ligde güçlü ve zayıf takımın olmadığını ifade eden Kırhasanoğlu,bizler bu ligde özverili bir şekilde mücadelemizi sürdürüyoruz. Geçtiğimiz hafta Yeniyolspor bu ligini güçlü ekibi Derelispor’u yendi. Bugün de biz onları yendik. Biz de önceki hafta Derelispora mağlup olmuştuk. Bu ligde hangi takımın ne zaman ne yapacağı belli olmuyor. İnşallah bu maç çıkış maçımız olur’’dedi.

Kırhasanoğlu,bugün kü maçın ardından takımımıza galibiyet yemeği ikramında bulunan iş adamı abimiz Mekan İnşaat (Maken Life) sahibi Metin Kurucaya çok teşekkür ediyoruz. Sağolsun yıllardır Yağlıderemize ve Yağlıderesporumuza her zaman gereken desteği vermiştir. Vermeye de devam ediyor. Kendisine iş hayatında başarılar diliyorum.’’diye konuştu.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

 

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır