Amerika’da iş yaşantılarını sürdüren Yağlıderespor’un eski futbolcularından Mustafa Ekiz ve Cevdet Özdemir’den ızgara jesti geldi.

Amerika’da iş yaşantılarını sürdüren Yağlıderespor’un eski futbolcularından Mustafa Ekiz ve Cevdet Özdemir’den ızgara jesti geldi.
 
İlçe spor tesislerinde düzenlenen programa,Yağlıderespor Başkanı ve Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu,Yağlıderespor Eski Başkanlarından Mustafa Bülent Kılıç, Yöneticilerinden, Uğur Karaman, Muammer Kılıç, Kahraman Yıldız, Samet Genç, Teknik Direktörü Güven Karaman, Eski Futbolculardan Erkan Cantürk, Onur Yanbul,iş adamlarından Mehmet Ali Çıtlak,Hüseyin Özdemir, Ethem Yanbul,Özkan Cantürk, Emin Çayan, ile futbolcular katıldı.
 
Yağlıderespor Başkanı ve Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu,Yağlıderespora bugüne kadar katkıları olan bütün Yağlıderelilere teşekkür ediyorum.’’dedi.
 
Mustafa Ekiz ve Cevdet Özdemir’e bu akşamki katkılarından dolayı teşekkür ettiğini ifade eden Kırhasanoğlu,futbolcularımız her hafta üzerine katarak devam ediyorlar. Puan sıralamasında orta sıralardayız ama ilerleyen haftalarda yukarı çıkacağımızı ümit ediyorum. Biz buna inanırsak güvenirsek bunu da başaracağımıza inanıyorum''dedi.
 
Yağlıderespor Eski Başkanlarından Mustafa Bülent Kılıç ise, Yağlıderesporun şu an iyiye gittiğini bundan sonrada daha iyi olacağını belirterek futbolculara Keşap Belediyespor maçında başarılar dileyerek birlik beraberlik örneği sergilemiş oldu.
 
Yağlıderespor eski futbolcularından Mustafa Ekiz ’de takımın şampiyon olması halinde Amerika seyahati sözü vererek, şöyle devam etti:
 
‘’Bizler eskiden zor şartlar altında Yağlıderesporda futbol oynadık. İlçemizi başarıyla temsil ettik. Bizler gurbette yaşayan Yağlıdereliler olarak Yağlıderesporumuzun başarısıyla her zaman gurur duyduk. Duymaya da devam ediyoruz. Her zaman ilçemizin ve Yağlıderesporumuzun yanında olduk. Bundan sonrada el birliğiyle sahip çıkmayı sürdüreceğiz.’’dedi.
 
Yağlıderespor eski oyuncularından Onur Yanbul'da,bu akşam ki bu güzel organizasyonu düzenleyen iş adamı abimiz Mustafa Ekiz ve Cevdet Özdemir abimize şükranlarımızı sunuyoruz.Bizler Yağlıderespor da futbol oynamış kişiler olarak bundan sonra da takımımızın yanında olup özellilkle iç saha maçlarında görsel şovlarımızı devam ettireceğiz.''
 
Konuşmaların ardından Yağlıderesporun eski futbolcularından Mustafa Ekiz tarafından Yağlıderespor ileri uç oyuncularından Emre Tokere krampon hediye etti.
 
Program,toplu halde çekilen fotoğrafın ardından sona erdi.
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR
 
 

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır