Yağlıderespor’da,alınan başarısız sonuçların ardından yönetim kurlu kararıyla Güven Karamanın görevine son verildi.

Yağlıderespor’da,alınan başarısız sonuçların ardından  yönetim kurlu kararıyla Güven Karamanın görevine son verildi.

Öte yandan kısa süre içinde uyum sorunu ve performans sıkıntısı yaşayan bazı oyuncularla da yolların  ayrılacağı belirtildi.

Yağlıderespor As Başkanı Uğur Karaman, yaptığı açıklamada,10 maçtır takımın düzelmesi daha iyi performans göstermesini sabırla beklediklerini söyledi.

Her geçen gün takımın kötüye gitmesi hocanın bir türlü takımı toplayamaması ayrıca disiplinsiz davranışlara önlem alamaması çözüm bulamaması gibi bazı nedenlerden dolayı yönetim kurulumuzun yapmış olduğu toplantı sonunda antrenör Güven Karamanın görevine son verilmiştir.’’dedi.

Bir iki hafta içinde yeni bir teknik direktör ile anlaşma yapılması için yönetim kurulu adına yetki aldıklarını ifade eden Karaman şöyle devam etti:

‘’2018-2019 futbol sezonun ikinci yarısında Allah’ın izniyle bambaşka bir Yağlıderespor olarak geri dönecektir. Hayatta en büyük zafer düştüğünde tekrar ayağa kalkmaktır.Camiyamızdan ve taraftarlarımızdan destek bekliyoruz. Taraftar ve yöneticiler olarak kenetlenmeye devam edeceğiz.Yağlıderespor takımı adına lisans çıkaran yerli ve yabancı tüm futbolcular bizim kardeşimiz ve bizim futbolcularımızdır. Disipline uyan antrenmanı takip eden arkadaşlarla her futbolcumuza ihtiyacımız var. İlerleyen zaman içinde tekrar takıma uyum sağlamayan disiplinsiz davranışlar gösteren hiç kimse bizden müsemma beklemesin. Anlaşma yapacağımız teknik direktör yönetim kurulumuz adına görev yapan tek yetkili olacaktır. Hedefimizden şaşmadık. İlk dördü zorlayan bir takım olmaya devam edeceğiz.’’dedi.

As Başkan Karaman,10 maçlık periyotta takımımızın hocası olan Güven Karaman’a Yağlıderesporumuza yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür eder, antrenörlük yaşantısında başarılar dileriz.’’diye konuştu.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır