Yağlıdere İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından "Bir atkı, bir bere köprü kuralım minik kalplere" projesi hayata geçirildi.

Yağlıdere İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından "Bir atkı, bir bere köprü kuralım minik kalplere" projesi hayata geçirildi.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü İlhan Bahçekapılı, yaptığı açıklamada, el sanatları usta öğreticileri kursiyerler tarafından Üçtepe ve Sınır Ahmet Elmalı ilkokulunda öğrenim gören 55 anasınıfı öğrencisi için atkı ve bere örüldüğünü söyledi.

Bahçekapılı, sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirilen projeye önem verdiklerini aktararak, Çok Programlı Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencileri tarafından anasınıfı öğrencilerine el yapımı dolgu oyuncak yapılmaktadır. Bir Atkı Bİr Bere Köprü Kuralım Minik Kalplere etkinliğimiz"2 Ocak 2019 Çarşamba günü Üçtepe ilkokulunda atkı -bere ,oyuncak dağıtımı ve ‘İbiş ile Memiş’tiyatro gösterisi ile gerçekleştirilecektir.’’dedi.

Bahçekapılı, katkılarından dolayı Kaymakamımız Sayın Yasin Erdem'e, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan Öztürk' e, SYDV Müdürü Sayın Abdülkadir Karahan'a, El Sanatları usta öğreticilerimiz Yurdagül Hepib, Havva Kır, Ayşe Aydın, Gülcan Demiral, Hümeyra Mete, Şerife Bayram ve kursiyerlerimize, Çok Programlı Anadolu Lisesi müdürü Erbey Ünver e, matematik öğretmeni Elif Şeker e , çocuk gelişimi öğretmeni Özge Kılıç’a teşekkür ederiz.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

 

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır