"Matematiksel zekanın gelişimine olağanüstü katkı sağlayan ve Ayakta Satranç Oynamak” olarak da bilinen Dart sporunda genç erkekler Giresun İl birinciliğini Yağlıdere Anadolu İmam Hatip Lisesi kazandı.

"Matematiksel zekanın gelişimine olağanüstü katkı sağlayan ve Ayakta Satranç Oynamak” olarak da bilinen Dart sporunda genç erkekler Giresun İl birinciliğini Yağlıdere Anadolu  İmam Hatip Lisesi kazandı.

 Genç erkekler il üçüncülüğünü de Yağlıdere Anadolu Lisesi kazandı.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde ilçedeki okullarımızdan Anadolu Lisesi Kız Futsal takımı il birincisi olmuştu. Ardındanj Şehit Enver Şahin Ortaokulu Yıldız Kızlar Dart sporun ’da il şampiyonu olmuş ilimizi bölge şampiyonalarında temsil etme hakkı kazanmıştı.

Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Öztürk, "Matematiksel zekanın gelişimine olağanüstü katkı sağlayan bir spordur dart. Başarılı çalışmalarından dolayı Okul Müdürümüz Hüseyin BIYIK ve ekibini, beden eğitimi öğretmenimiz Cem Uğur CAN'ı ve öğrencilerimizi canı gönülden kutluyorum. Öğrencilerimizin hem akademik alanda hem de sosyal etkinliklerde başarılı olması için tüm ekibimizle çalışmalarımızı durmaksızın sürdüreceğiz.Her zaman eğitime desteklerini esirgemeyen Kaymakamımız Yasin Erdem'e,Yağlıdere Belediye Başkanımız Abdurrahman Kırhasanoğlun'a,Üçtepe Belediye Başkanımız Harun Öztürk'e ve tüm eğitim gönüllülerine şükranlarımı sunuyorum."

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır