AK Partinin 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Yağlıdere Belediye Başkan adayı, mevcut Başkan Abdurrahman Kırhasanoğlu oldu.

AK Partinin 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Yağlıdere Belediye Başkan adayı, mevcut Başkan Abdurrahman Kırhasanoğlu oldu.
 
Yağlıdere ilçesinde iki dönemdir belediye başkanlığı görevini sürdüren Abdurrahman Kırhasanoğlu,31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde partisinden tekrar aday gösterildi.
 
Kırhasanoğlu,yarın Giresun 19 Eylül  Kapalı Spor Salonunda AK Parti Grup Başkan Vekili Muhammet Emin Akbaşoğlunun da katılacağını aday tanıtım toplantısında resmi olarak adaylığının açıklanması bekleniyor.
 

Kırhasanoğlu,yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

''31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde, Partimizin Yağlıdere Belediye Başkan Adaylığına şahsımı layık gören Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a, AK Parti Giresun Milletvekillerimize, Genel Merkez Yetkili Birimlerimize, desteğini ve dualarını hiç bir zaman eksik etmeyen Yağlıdere AK Parti Teşkilatımızın kıymetli mensuplarına ve tüm hemşehrilerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum.Gayemiz Allah’ın Rızası, Milletimizin hayır duasıdır. Bu anlayış ve sorumluluk ile bir an bile durmadan, yorulmadan, ben değil biz duygusuyla, parti ve yaşam tarzına, idelojik tercihlere bakmaksızın, tevazu, samimiyet, gayret ile çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Tevazu, samimiyet, gayret ile
Önce Millet,
Önce Yağlıdere

Ak Parti Yağlıdere Belediye Başkan Adayı
Abdurrahman Kırhasanoğlu

 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR
 
 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır