İki dönemdir AK Partinin Üçtepe'de Belediye Başkanı olan Öztürk'ün mart ayında yapılacak seçimde de partinin adayı olacağı bildirildi.

İki dönemdir AK Partinin Üçtepe'de Belediye Başkanı olan Öztürk'ün mart ayında yapılacak seçimde de partinin adayı olacağı bildirildi.
 
AK Parti İl Başkanlığı tarafından açıklanan listede olan Öztürk’ün yarın düzenlenecek olan aday tanıtım toplantısında resmi olarak AK Parti Grup Başkanı Muhammet Emin Akbaşoğlu tarafından ilan edilmesi bekleniyor.
 
İl Başkanı Kenan Tatlı,31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde Partimizi temsil edecek tüm Belediye Başkan Adaylarımıza Başarılar dilerim.İlimize, İlçelerimize ve Beldelerimize hayırlı olsun.''dedi.
 
Üçtepeye hizmet yolunda durmak yok yola devam diyen Üçtepe Belediye Başkanı Harun Öztürk'de şöyle devam etti :
 
''Kıymetli Dostlarım her zaman Hakkımızda Hayırlısı diyerek çıkmış olduğum Bu yolda 31 mart 2019 Mahalli ve idari Seçimlerinde tekrar Bizleri layık gören Basta Genel Başkanımız Cumhur başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a İlimiz Giresun millet vekillerimize İl Başkanımıza teşkilatın her aşamasında görev Alan partimize gönül veren Dava ve yol arkadaşlarımıza Başkanlığım surecinden bu zamana kadar Bizlerden teveccühlerini esirgemeyen Bütün gönül dostlarıma Üçtepe’ye Yürekten ve cani gönülden çok teşekkür ediyorum Güzel ve Şirin Beldem Üç Tepeye hizmet Yolunda Durmak yok Yola Devamım’’diye konuştu.
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR
 
 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır