Yağlıderespor Teknik Direktörü Mustafa Aydın:’’Anadolu 1071 FK müsabakasında bireysel hataların kurbanı olduklarını söyledi.

Yağlıderespor Teknik Direktörü Mustafa Aydın:’’Anadolu 1071 FK müsabakasında bireysel hataların kurbanı olduklarını söyledi.

Aydın, maç dönüşü Keşap Cin Ağanın yerinde verilen yemeğin ardından yaptığı açıklamada,avantajlı skorla devre arasına girmiş olduğumuz halde rakibinde bir kişi eksik kalması bizi rehavete etti diye düşünüyorum.’’dedi.

İkinci yarının başında kaleci Ahmet’le beraber bireysel yapılan hata takımı demolize etti diye düşündüğünü ifade eden Aydın,’’Onun peşinden Emrah’ın hatası ve onun peşinden de bir gol daha yememiz üç tane gol bizim beraberliği yakalama noktasında geciktirdiğimiz bir gol bizi beraberlik şansından uzak tutmuş oldu''dedi.

Bu maçtan ders çıkaracaklarını söyleyen Aydın, şöyle devam etti:

‘’Gecen haftada 2-0 önde gittiğimiz müsabakayı 2-2 getirmiştik.Yine bu hafta da aynı sıkıntıya düştük.Takım olarak ekip olarak saha da görüntümüz fena değil ama bireysel hataları çok yaptığımız için birde sahanın içinde lider bir oyuncumuzun olmayışı bizi etkiliyor. Liderlik başka bir şeydir.Takım mağlup de olabilir, yenilebilir galipte gelebilir en azından sahanın içerisinde takım çekip çevirebilecek takımı toparlayabilecek galipken de ahengi değiştirecek mağlupken de biraz daha ateşleyecek lider vasıflarında oyuncumuzun olmayışı bizleri kötü etkiliyor diye düşünüyorum. Futbolda bunlar var. İlk yarı 2-1 galip getirdiğimiz maçı 4- 3 mağlup duruma getirdik. Umarım bunlardan arkadaşlarımızla birlikte bizler ders çıkarıp önümüzdeki maçlarda aynı hatalara düşmemeyi umut ediyorum’’diye konuştu.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır