Yağlıdere Ziraat Odası Başkanlığına yeniden Sezai Çağlar tekrar seçildi.

Yağlıdere Ziraat Odası Başkanlığına yeniden Sezai Çağlar tekrar seçildi.

Ziraat odası başkanlığı salonunda yapılan genel kurulda, Divan Başkanlığını İl koordinasyon kurulu başkanı Tirebolu ziraat Odası başkanı Erim Yaman’ın yaptığı genel kurulda geçmiş yıllara ait gelir gider hesaplarının okunmasının ardından Sezai Çağlar ile Necati Bebek’den oluşan listeler ile seçime gidildi.

Seçime katılan 36 delegeden 24'inin oyunu alan Çağlar, yeniden başkan seçildi. Necati Bebek ise 12 oy aldı.

Çağlar başkanlığında yeni oda meclisi asil yönetim kurulu, Abdulkadir Durdu, Adem Aydın, Mehmet Yılmaz, Musa Demir, Muhammet Öksüzoğlu, Ekrem Altundaş,Mustafa Erol, Seçkin Akgün, Süleyman Karakuşlu,Mehmet Köksal, Ahmet Memiş,Mahmut Öncü, Ali Bayram, Ahmet Ocak, Resul Akar, Soner Tomak, Murat Yağlı’dan oluştu.

Seçimin ardından ziraat odasından yazılı açıklama yapıldı.

Açıklamada şu görüşlere yer verildi:

‘’Oda olarak bugün gerçekleştirdiğimiz seçimimizde; öncelikle değerli çiftçilerimize, saygıdeğer delegelerimize, muhtarlarımıza ve bu süreçte bizleri gönülden destekleyen tüm eş ve dost ve gönüldaşlarımıza saygı ve minnetlerimizi sunuyoruz. Sezai Çağlar ve ekibi olarak dört yıllık bir yönetim süreciyle birlikte ‘’Köylü Milletin Efendisidir’’ düsturuyla kazandığımız bu seçimde herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz.’’

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR


 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır