İlçe Seçim Kurulu 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Siyasi Partilere ait belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği, il genel meclis üyeliği kesin aday listelerini yayınladı.

İlçe Seçim Kurulu 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Siyasi Partilere ait belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği, il genel meclis üyeliği kesin aday listelerini yayınladı.

İlçe Seçim Kurulu tarafından yayınlanan kesin aday listelerine göre İlçede 5 belediye başkan adayı seçim yarışına girecek.

 Belediye Meclis üyesi adayları ve il genel meclis üyesi adayı çıkaran partiler dahil AK Parti, MHP, İYİ Parti BBP, BTP, CHP,SP ve  VP olmak üzere 8 siyasi parti oy pusulasında yerini alacak.

Yüksek Seçim Kurulu tarafından açıklanan listeye göre sürpriz isimler yaşanmadı. Mevcut adaylar ile yola devam edilecek.

İŞTE KESİNLEŞEN ADAYLAR

Belediye Başkanlığı

AK Parti: Abdurrahman Kırhasanoğlu

MHP: Yaşar İbaş

İYİ Parti: Metin Turgut

Saadet Partisi: İsmail Aydın

BTP: Mehmet Küçükhasan

Belediye Meclis Üyesi Aday Listesi  –AK PARTİ

1:Necmi Durdu-Esnaf

2:Bahri Kılıç -Esnaf

3:Ali Turan -Esnaf

4:Hüseyin Özdemir-Esnaf

5:Ağabey Turan –Esnaf

6:Hasan Pul –Esnaf

7:Bekir Çınar –Esnaf

8:Vedat Tuzcu –Esnaf

Kontenjan: Arif Özbay –Emekli Öğretmen

Belediye Meclis Üyesi Aday Listesi   - MHP

1:Kerim Bıyık –Esnaf

2:Özcan Kır-Esnaf

3:Recep Aydın-Esnaf

4:Eşref Kandemir-Esnaf

5:Tüzüner Elmalı –Çiftçi

6:Mehmet Kahveci-Emekli 

7:Emine Durmuş –Emekli

8:Mustafa Top-Esnaf

Kontenjan: Ahmet Bayram  - Esnaf

Belediye Meclis Üyesi Aday Listesi   -İYİ Parti

1:Mehmet Yağlıdere –Emekli

2:İbrahim Çınar –Emekli

3:Mustafa Yılmaz –Emekli

4:Mustafa Kandaz –Emekli

5:Orhan Elevli –Esnaf

6:Ali Çayan –Esnaf  

7:Mustafa Yap- Serbest Meslek

8:Yılmaz Karagöz – Çiftçi 

Kontenjan: Ahmet Kaya Emekli Astsubay 

Belediye Meclis Üyesi Aday Listesi  –Saadet Partisi

1:Mehmet Karaca - Esnaf

2:Mustafa Yağlıdere –Esnaf

İl Genel Meclis Üyesi Adayları  –İYİ PARTİ

1:Bilal Koç: Esnaf

2:Murat Kılıç: Emekli

İl Genel Meclis Üyesi Adayları  –MHP

1:Fatih Kılıç: Esnaf

2:Mustafa Yeşil: Ziraat Mühendisi

İl Genel Meclis Üyesi Adayları  –AK PARTİ

1:Temel Işık: Esnaf

2:Mustafa Aksu: Esnaf

İl Genel Meclis Üyesi Adayları  –CHP

1:Halil İbrahim Reisoğlu

2:Soner Şahin

İl Genel Meclis Üyesi Adayları  –BBP

1:Ömer Ananç

İl Genel Meclis Üyesi Adayları –BTP

1:Hüseyin Kerastacı –Serbest

İl Genel Meclis Üyesi Adayları –VATAN PARTİSİ

1:Ferdi Yılmaz –Serbest

İl Genel Meclis Üyesi Adayları - SAADET PARTİSİ

1:Emin Aydın –Esnaf

 

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR 

 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır