İYİ Parti Yağlıdere Belediye Başkan Adayı Metin Turgut,Seçimleri Allah’ın izniyle vatandaşlarımızın desteğiyle seçimi biz kazanacağımıza inanıyorum’’dedi.

İYİ Parti Yağlıdere Belediye Başkan Adayı Metin Turgut,Seçimleri Allah’ın izniyle vatandaşlarımızın desteğiyle seçimi  biz kazanacağımıza inanıyorum’’dedi.

Turgut, yaptığı açıklamada, Bildiğiniz gibi seçimlere 5 gün gibi çok kısa süre kaldığını söyledi.


Turgut açıklamasında şunları söyledi:

‘’Bizi seven, bizi destekleyen; Merkez, Bük, Palaklı, Tepeköy, Günece, Kurucalı, Ahallı, Ömerli, Oruçbey, Kızılelma, Akdoğan ve Akdarı mahallesindeki dostlarım. Benim ve ekibimin sizleri, kalan kısa süre içerisinde tekrar tek tek ziyaret etmesi mümkün görülmüyor.
Eşimizle, dostumuzla yüz yüze veya telefonla irtibata geçelim. Etkileşim sağlayalım. Destekleri canlı tutalım. Aranmadık tanıdık, çalmadık komşu kapısı bırakmayalım. Bir oydan ne çıkar, kimseye bize oy vermez diye ön yargı ile yaklaşmayalım. Katı politik düsunceleri bir kenara birakalım. Seçimin yerel seçim olduğunu açıklayalım. Son pişmanlığın ah vah etmenin faydası olmayacağını aklımızdan çıkarmayalım. Hepsinizin geleceğinden umutlu olması için yola çıktık. Seçimleri Allahın izni sizlerin desteği ile biz kazanacağımıza inanıyoruz.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır