İlçe Müftülüğü tarafından Nisan ayı personel toplantısı düzenlendi.Toplantının ardından emekliye ayrılan imamlara plaket takdim edildi.

 İlçe Müftülüğü Nisan Ayı Personel Toplantısı Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda düzenlendi.

Toplantıya İl Müftüsü Muhittin Oral, İlçe Müftüsü Fatih Sarıgül, İl Müftülüğü Personel Şube Müdürü Bilal Canan katıldı.

Toplantıda, İlçe Müftümüz Fatih Sarıgül tarafından "2019 Yılı Ramazan Ayı Hizmetlerine Dair Talimat" açıklandı.

Diğer yazılar tebliğ edildi. 29 Nisan_03 Mayıs 2019 tarihleri arasında "İlçemizde Yapımı Devam Eden Kur'an Kursu İnşaatı Yararına" düzenlenmesi planlanan kermes ile ilgili olarak personel bilgilendirildi.
Giresun İl Müftüsü Muhittin ORAL; Başkanlığımızca 2019 yılının Ramazan teması olarak belirlenen "Ramazan ve İnfak" konulu konuşma gerçekleştirdiler.


Toplantı sonunda emekliye ayrılan Mehmet BAYRAM, Hüseyin AYDIN ve Salih YILMAZ ' a Müftülüğümüzce Plaket takdim edildi. Ayrıca, Espiye İlçesine tayin olan Halil EYİCE personelle vedalaştı.

 

ÜÇTEPE BELDESİ ÇAĞLAYAN MAHALLESİ CAMİİ İMAM HATİBİ MEHMET BAYRAM EMEKLİYE AYRILDI


16.04.1985 tarihinde İmam Hatip olarak göreve başlayan Mehmet BAYRAM 16.04.2019 tarihi itibariyle emeklilik dilekçesini vererek emekliye ayrıldı. Mehmet BAYRAM; İlçemize bağlı ORTAKÖY Köyü Merkez Camii ve Üçtepe Beldesi Çağlayan Mahallesi Camii İmam Hatibi olarak görev yaptı.

 

ÜÇTEPE BELDESİ KOZBÜKÜ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ SALİH YILMAZ EMEKLİYE AYRILDI

19.10.1983 tarihinde İmam Hatip olarak göreve başlayan Salih YILMAZ 1985 yılında Kur'an Kursu Öğreticisi olarak naklen Üçtepe Beldesine atandı. Salih YILMAZ 16.04.2019 tarihi itibariyle emeklilik dilekçesini vererek emekliye ayrıldı.

İLÇEMİZ YENİAKKÖY KÖYÜ İMAM HATİBİ HÜSEYİN AYDIN EMEKLİYE AYRILDI

09.11.1989 tarihinde İmam Hatip olarak göreve başlayan Hüseyin AYDIN 16.04.2019 tarihinde emeklilik dilekçesini vererek emekliye ayrıldı. Hüseyin AYDIN; İlçemize bağlı Yeniakköy Köyü Camiinde İmam Hatip olarak görev yaptı.

 

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır