Eğitimci-Yazar Mikail OKUMUŞ Yağlıdere İmam Hatip ortaokulu ve İmam Hatip Lisesi öğrencilerimize konferans verdi.

Eğitimci-Yazar Mikail OKUMUŞ Yağlıdere İmam Hatip ortaokulu ve İmam Hatip Lisesi öğrencilerimize konferans verdi.

 "Namazın insanın kişisel dünyasına ve insanların birbirleriyle olan ilişkilerine etkileri" konulu konferansta Eğitimci-Yazar Mikail OKUMUŞ, "Namazın bir yaşam tarzı haline getirebilmemiz için öncelikle ibadetimizi severek ve önemseyerek yapmalıyız.İbadetleri kolaylaştırmalıyız ve nefret ettirmemek için gerekli hususlara dikkat etmeliyiz." Dedi.

Karşılıklı sorulara da yer verilen Konferans sonunda Mikail OKUMUŞ kendisine yoğun ilgi gösteren öğrencilerimize kitaplarını imzaladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan ÖZTÜRK, "Öğrencilerimize saygıyı öğretmek, birlikte yaşamayı sevdirmek ve güzel ahlakı kazandırmak ve bunu yaşam biçimine dönüştürmelerini sağlamak vazgeçilmez önceliğimizdir. Çocuklarımızın aydınlık geleceği için tüm ekibimizle çalışmalarımızı durmaksızın sürdüreceğiz.Başarılı çalışmalarından dolayı okul müdürümüz Ahmet USTA ve ekibini, öğretmenlerimi tebrik ediyorum." 

Eğitimci Yazar Mikail Okumuş’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Öztürk tarafından ilçede yaptığı programa katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır