Yağlıdere Belediyesi Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında’’Yetim Bir Güldür Sen Onu Güldür’’Bisiklet Bağış Kampanyasına hemşehrilerimizin desteği yoğun olarak devam ediyor.

Yağlıdere Belediyesi Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında’’Yetim Bir Güldür Sen Onu Güldür’’Bisiklet Bağış Kampanyasına hemşehrilerimizin desteği yoğun olarak devam ediyor.

Amerika’da iş yaşantısını sürdüren Gülseren Akçay oğlu Arda Cem Akçay için bir adet rahmetli kardeşi Erol Çatalbaş anısına ise 10 adet bisiklet alarak kampanyaya destek oldu.

Rahmetli Kardeşinin bebekliğinde başlayan Duchenne Muscular Dystrophy hastalığından dolayı doya doya çocukluğunu yaşayamadığını belirten Akçay,’’şöyle devam etti:

‘’Kardeşim rahatlıkla bisiklete binemedi, koşamadı, oynayamadı. Bu sebepten dolayı Erol için diğer çocuklarımız bisiklet kullansın, top oynasın, koşsun mutlu olsun istedik. Erol’umuzun ölmeden önce vasiyetidir. Çocukları mutlu edelim. Bizde onun isteğini yerine getirmeye çalışıyoruz. Yağlıdere Belediyesi böyle güzel bir kampanya başlatınca üçüncü yardımımızı buraya gerçekleştiriyoruz. Fikir için emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Böyle güzel kampanyaların devamını diliyoruz. Ve çocuklar hep gülsün sevinsin diyoruz. Huzur için de yatsın melek kalplimiz Ay yüzlümüz Erol diye konuştu.

Yetim Bir Güldür Sen Onu Güldür Bisiklet Bağışı kampanyasına yurt içinden ve yurt dışından çok sayıda bisiklet bağışı yapıldığını belirten Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş ise, kampanyaya 11 adet bisiklet bağışı yapan Gülseren Akçay’a teşekkür ettiğini söyledi.

Bağışlanan bisikletleri bayram hediyesi olarak belirlenen yetim çocuklara dağıtımının yapılacağını ifade eden İbaş,’’bu anlamlı kampanya da emeği ve katkısı bulunan herkese şükranlarımı ifade ediyorum.’’dedi.

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır