Yağlıdereliler Derneğimizin Geleneksel iftar programını Kemerburgaz Fatih Çeşmesi’nde birbirinden değerli misafirlerimizin katılımlarıyla gerçekleştirdi.

Yağlıdereliler Derneğinin Geleneksel iftar programını Kemerburgaz Fatih Çeşmesi’nde birbirinden değerli misafirlerin katılımlarıyla gerçekleşti.
 
Yoğun katılımın olduğu iftar yemeğinde İstanbulun farkıl semtlerinde yaşayan Yağlıdereliler bir araya gelerek hasret gidermiş oldu.
 
Yağlıdereliler Derneği Başkanı Özer Kahveci,sitemize yaptığı açıklamada,dernek olarak geleneksel olarak düzenlemiş olduğumuz iftar yemeğini bu sene farklı bir mekanda açık havada düzenlendiğini söyledi.
 
İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimizle zaman zaman sosyal çalışmalar düzenleyerek bir araya gelmeye gayret gösterdiklerini belirten Kahveci,şöyle devam etti:
 
‘’Katılımlarıyla bizleri onurlandıran Kurucu başkanımız Sn. Halil Kütük başkanımıza, Sn.Deniz Yarbay Gürsel Bektaş’a, Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn.İbrahim Tahmaz ’a, Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Hurşit Bekaroğlu ’na, MHP Z.burnu İlçe Başkan Yardımcısı Sn. Selahattin Gülmüş’e, Z.Burnu tüm Giresunlular Derneği Başkan Yardımcısı Sn. Yüksel Toraman ’a ve yönetim kuruluna, Pirbul Derneği yönetim kuruluna, Zeytinburnu Espiyeliler Derneği başkan yardımcısı Sn.Ramazan Oturak ve yönetim kuruluna, Espiye Çepni köyü dernek başkanı Sn. Aydın Kömürcü ve yönetim kuruluna, Espiye Arpacık köyü dernek başkanı Sn. Uğur Kartal ve yönetim kuruluna, Tirebolu Gelevera derneği başkanı Sn.Recep Karayakupoğlu ve yönetim kuruluna, Yağlıdere Akköy derneği başkanı Sn. Şenol Çolak ve yönetim kuruluna, Yağlıdere Akpınarlılar derneği başkanı Sn. Üner Şahin ve yönetim kuruluna, Yağlıdere Oruçbey derneği başkanı Sn. Selami Ede ve yönetim kuruluna, Yağlıdere Tekke köy dernek başkanı Sn.Mustafa Öztürk ve yönetim kuruluna, Yağlıdere Kurucalı köyü dernek başkanı Sn.Bahtiyar İbaş ve yönetim kuruluna, Yağlıdere Umutbükü dernek başkanı Sn. Mustafa Kütük ve yönetim kuruluna, Yağlıdere Yazlık köyü başkanı Sn. Aydın Boz ve yönetim kuruluna, Yağlıdere Yeşilyurt dernek başkanı Sn.İbrahim Erol ve yönetim kuruluna, Yağlıdere Sınır Derin Dere dernek başkanı Sn. Ali Ihsan Aksu ve yönetim kuruluna, Yağlıdere Akdarılılar köyü derneği yönetim kuruluna, Türk Sağlıksen başkan yardımcısı Sn. Turan Parçal ’a, Ak Parti Çırpıcı mahalle başkanı Sn. Yasin Akdarma ’ya, Marmaralı Çotanaklar başkanı Sn.Mutlu Ömer Kahraman ve yönetim kuruluna, Akıncılar Birliği başkanı Sn. Ömer Kantemürve yönetim kuruluna, her zaman bizlerin yanında olan Sn. Senol Yilmazmüdürümüze, Fotoğraflarımızı çeken Sn. Espiyeli Şükür Yavuz Çotanak’a ve Bizlerden desteğini esirgemeyen birbirinden değerli iş adamlarımıza ve üyelerimize, katılım sağlayan tüm hemşerilerimize, organizasyonda emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederiz''
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR 
 

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır