İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nün 30.05.2019 tarihli Onayı ile atanan Burak Baykut Öz ilçeye gelerek göreve başladı.

İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nün 30.05.2019 tarihli Onayı ile atanan Burak Baykut Öz ilçeye gelerek göreve başladı.
 
Yağlıdere eski kaymakamı Yasin Erdem’in dil eğitimi için ilçeden ayrılmasının ardından vekâleten yeni kaymakam atandı.
 
Yağlıdere’de görev yapacağı için heyecanlı olduğunu belirten Öz, gurbette yaşayan tüm hemşehrilerimize sizlerin vasıtasıyla selamlarımı yolluyorum.’’dedi.
 
KAYMAKAM VEKİLİ BURAK BAYKUT ÖZ KİMDİR
 
İlçe Kaymakam vekili  Burak Baykut ÖZ, 26.12.1991 Ankara doğumludur.
 
İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra 2016 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olmuştur.
 
2017 yılında Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesine başlamış ve son sınıfta eğitimine devam etmektedir. 2018 tarihinde Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Kamu Yönetimi Anabilim Dalı Yönetim Bilimleri Tezli Yüksek Lisansına başlamış olup, tez dönemindedir.
 
2018 yılında yapılan Kaymakamlık Sınavını kazanmış, Kocaeli Kaymakam adayı olarak vazifeye başlamıştır. Kocaeli Başiskele ve Körfez ilçelerinde Refiklik stajını tamamlamıştır.
 
İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nün 30.05.2019 tarihli Onayı ile 10.06.2019 tarihinde ilçemizdeki görevine başlamıştır.
 
Yaglidere.com ailesi olarak Kaymakam vekili Burak Baykut Öz’e görevinde başarılar dileriz.
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR
 
 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır