Yağlıdere Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü Çanakkale’de düzenlenen 15 Temmuz Şehit ve Gazileri Anma Turnuvasına katıldı.

Yağlıdere Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü Çanakkale’de düzenlenen 15 Temmuz Şehit ve Gazileri Anma Turnuvasına katıldı.

Üç sporcu ile turnuvaya katılan kulüp 2 altın madalya, bir de gümüş madalyanın sahibi oldu.

Antrenör Murat Yıldzlar,yaptığı açıklamada, Çanakkale’de 19-21 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen 15 Temmuz Şehit ve Gazileri Anma Turnuvasında Yağlıdere Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü adına 3 sporcu ile katlıklarını söyledi.

Yıldızlar, katıldığımız müsabakada: Mehmet Akif Çıtlak Altın Madalya, Gürkan Kağan Kılıç Altın Madalya Semih Volkan Gökçek Gümüş Madalya kazandıklarını belirtti.

Takım maçlarında da 3. Lük Kupası kazandıklarını söyleyen Yıldızlar şöyle devam etti:

‘’Bizden maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Yağlıdere Kaymakamı Burak Baykut Öz’ e Belediye Başkanı Yaşar İbaş’a,Çanakkale’de bizleri en iyi şekilde ağırlayan destek olan İYİ Parti İl Başkanı Selahattin Yıldzlar’a,İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Öztürk’e Kulüp Başkanımız İlhan Bahçekapılı ’ya Giresun Ticaret Borsası Başkanı Hamza Bölük’e, Kulüp Yönetimine, Velilerimize Ana sponsorumuz İsa Çıtlak-Mustafa Çıtlak ve Amerika’da saygıdeğer iş adamlarımıza teşekkür ederiz’’

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır