Yağlıdere’de okulların yeni eğitim öğretim yılı hazırları devam ediyor.

Yağlıdere’de okulların yeni eğitim öğretim yılı hazırları devam ediyor.
 
Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Öztürk, Çok Programlı Anadolu Lisesi ile Şehit Enver Şahin Ortaokulunu ziyaret ederek okullarda yapılan çalışmalar hakkında okul idarecilerinden bilgiler aldı.
 
Çok Proğramlı Anadolu Lisesi ziyaretiyle ilgili bilgiler veren Öztürk, ’Okulun bölümlerinde ve yapımı devam eden Elektrik Uygulama atölyesi ve okul kütüphanesinde incelemelerde bulunduklarını ifade etti.
 
Öztürk, "Çocuklarımızın yetişmesi, geleceğe hazırlanması nitelikli eğitimle oluyor. Donanımlı Meslek Lisesi öğrencilerimizin alanında her zaman uygulama yapma imkanı sunar.
Öğrencilerimizin fiziki donanımı tamamlanmış, güzel mekânlarda eğitim görmelerini sağlamak için tüm ekibimizle çalışmalarımızı durmaksızın sürdüreceğiz. Başarılı çalışmalarından dolayı okul müdürümüz Erbey ÜNVER'i, ekibini ve öğretmenlerimizi canı gönülden kutluyorum." Dedi
 
ŞEHİT ENVER ŞAHİN ORTAOKULU ZİYARETİ
 
Okul Müdiresi Gülay Dellal 'dan yapılan hazırlıklar hakkında bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Öztürk, "Çocuklarımızın eğitimin yanında kültürel, sanatsal ve sosyal gelişimleri adına ne gerekiyorsa, neye ihtiyaçları varsa onu projelendirip uygulamaya gayret ediyoruz. Okulumuza yeni fotokopi makinesi desteği sağlandı. İnşallah yakın zamanda da okulumuzun fiziki imkanlarını artıracak konferans salonu çalışmalarımız devam ediyor. Başarılı çalışmalarından dolayı okul müdiresi Gülay Dellal ve ekibini canı gönülden kutluyorum. Eğitime desteklerini esirgemeyen tüm eğitim gönüllülerine şükranlarımı sunuyorum. Çocuklarımızın aydınlık geleceği için tüm ekibimizle çalışmalarımızı durmaksızın sürdüreceğiz." Dedi.
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR
 
 

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır