Taşımalı eğitim kapsamında öğrenci taşıma işi yapan servis sürücüleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Öztürk başkanlığında toplantı yapıldı.

Taşımalı eğitim kapsamında öğrenci taşıma işi yapan servis sürücüleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Öztürk başkanlığında toplantı yapıldı.
 
Milli Eğitim Şube Müdürü Selim Bolat, Okul Müdürleri, taşıma kooperatifi başkanları, okul aile birliği başkanları, öğrenci temsilcileri ve servis sürücülerinin katıldığı toplantı Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda yapıldı.
 
Servis sürücülerine; Okul Servis Yönetmeliği ile sözleşme ve teknik şartname hükümlerine göre hareket edilmesi, uyulması gereken kurallar ile servis araçlarında bulunması gereken hususları hatırlatılarak herhangi bir sorunda hemen ilçe milli eğitim müdürlüğüne ve okul müdürlüklerine haber verilmesi gerekliliği hatırlatıldı.
 
Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Öztürk, "Okul servis araçlarının huzur ve güven içerisinde yolculuk yapmaları ve öğrencilerimizin sağlığı için tüm paydaşlarımız üzerine düşeni yapacaktır ve bunun takipçisi olacağız. Sorumluluk sahibi sürücülerimizin daha dikkatli olması buna katkı sağlayacaktır. Çocuklarımızın aydınlık geleceği için tüm ekibimizle denetim ve çalışmalarımızı sürdüreceğiz." Dedi.
 
 
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR
 
 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır