Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş, vatandaşlara ikametgâhlarını ilçeye almaları konusunda bir kez daha çağrıda bulundu.

Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş, vatandaşlara ikametgâhlarını ilçeye almaları konusunda bir kez daha  çağrıda bulundu.

İbaş,yaptığı açıklamada, Yağlıdere’de ticaret yapan ilçede iş yeri olan ve ilçeden ekmek yiyen esnaflarımızdan ve ilçemizde çalışan memur ve işçi kardeşlerimizden ikametgahları başka illerde veya ilçelerde olanların ikametgahlarını Aralık ayının 15 kadar Yağlıdere ilçemize almalarını talep ediyoruz’’dedi.

İlçemize Doğalgazı kazandırmak için çalışma başlattıklarını belirten İbaş, bunun yanında ilçemizde MYO inşaatında çalışmaların son aşamaya geldi. Bunları yapabilmek içinde bir Yağlıdereli olarak hepimize bazı görevler düşmekte. Onun için elimizi taşın altına koyarak ilçe nüfusuna etki edecek bir çalışma içerisine girmeliyiz. İkametgâhımızı ilçemize alalım. Bu konuda herkese sorumluluk düşmektedir. Lütfen duyarlı olalım. İlçemize sahip çıkalım’’diye konuştu.
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır