Matematiksel zekanın gelişimine olağanüstü katkı sağlayan Dart Sporunda Yağlıdere Yine Zirvede. Giresun liseler arası gençler dart yarışmasında Yağlıdere Anadolu Lisesi genç kızlarda Giresun birincisi, genç erkeklerde Giresun ikincisi oldu.

 Giresun liseler arası gençler dart yarışmasında Yağlıdere Anadolu Lisesi genç kızlarda Giresun birincisi oldu.Anadolu Lisesi sporcularının yanı sıra geçtiğimiz günlerde imam hatip ortaokulu da dart yarışmasında  il birincisi olmuştu.

İki okulumuz tarihi önümüzdeki günlerde açıklanacak olan bölge şampiyonasında ilimizi temsil etme hakkı zamanmış oldu.

Matematiksel zekanın gelişimine olağanüstü katkı sağlayan Dart Sporunda Yağlıdere Yine Zirvede. Giresun liseler arası gençler dart yarışmasında Yağlıdere Anadolu Lisesi genç kızlarda Giresun birincisi, genç erkeklerde Giresun ikincisi oldu.

Bu başarıyla Yağlıdere Anadolu Lisesi genç kızlarda üst üste 4. kez Giresun birincisi olmuş oldu.

Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Öztürk, "Öğrencilerimizin eğitimin her alanında Yağlıdere'mizi gururlandıran başarıları bizleri mutlu ediyor. Çocuklarımızın aydınlık geleceği için tüm ekibimizle çalışmalarımızı durmaksızın sürdüreceğiz. Başarılı çalışmalarından dolayı okul müdürümüz Kamil Hekim ve ekibini, öğretmenimiz Mustafa Bolat ve öğrencilerimizi canı gönülden kutluyorum’’dedi.

 Eğitim ve spora desteklerini esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Yusuf Akın'a, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu'na, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Hasan Bulut'a, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Habil Kır'a ve tüm eğitim gönüllülerine şükranlarımı sunuyorum." Dedi.

(Ayrıca bu sene Yağlıdere İmam Hatip Ortaokulu Dart sporunda Yıldız Erkeklerde Giresun birincisi, Yıldız Kızlarda Giresun ikincisi oldu ve Şehit Enver ŞAHİN Ortaokulu Yıldız Kızlarda Giresun üçüncüsü oldu.)

 Geçen sene Dart Sporunda Yağlıdere'nin kazandığı başarılar.

1-Yağlıdere Anadolu Lisesi Genç Kızlarda üst üste 3.kez Giresun İl birincisi olmuştur.

2- Şehit Enver ŞAHİN Ortaokulu Yıldız kızlar Dart sporunda Giresun İl birincisi olmuştur ve Bölge yarışmalarında finallara katılmıştır.

 3-Yağlıdere İmam Hatip Lisesi Genç Erkekler Dart Sporu Giresun İl birincisi olmuştur.

4-Yağlıdere Anadolu Lisesi Genç Erkekler Dart Sporu Giresun üçüncüsü olmuştur.

5-Yağlıdere İmam Hatip ortaokulu Yıldız erkekler Dart sporunda Giresun İl üçüncüsü olmuştu.

 

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır