İlçemizin yetiştirdiği değerlerden olan KOÇEL Çelik Eşya Sanayi A.Ş. yönetim kurulu başkanı İşadamı Metin KOÇ öğrencilerimize eğitim seti desteği ve çeşitli hediyeler sundu.

İlçemizin yetiştirdiği değerlerden olan KOÇEL Çelik Eşya Sanayi A.Ş.  yönetim kurulu başkanı İşadamı Metin KOÇ öğrencilerimize eğitim seti desteği ve çeşitli hediyeler sundu.

Ülkemizin her yerinde eğitime yaptıkları hizmetlerle Yağlıdere'mizin gururu olan KOÇEL Çelik Eşya Sanayi A.Ş.  yönetim kurulu başkanı Yağlıdereli İşadamı Metin KOÇ'un desteği öğrencilerimizi mutlu etti.

 Planlanan çalışmalarla yaklaşık yüz bin liralık bir proje olan etkinlik konferans ve seminer çalışmalarıyla devam edecektir.

KOÇEL Çelik Eşya Sanayi A.Ş.  yönetim kurulu başkanı Yağlıdereli İşadamı Metin KOÇ, "Öğrencilerimiz bizim geleceğimizdir. Çocuklarımızın kendine güvenen, okuyan, araştıran, bilgi ve becerilerini sürekli olarak yenileyen bireyler olarak hayata hazırlanmaları geleceğe emin adımlarla yürümemizi sağlayacaktır. Bizler üzerimize düşeni her zaman yaptık yapmaya devam edeceğiz. Günümüzde en büyük güç eğitimli, nitelikli, çalışkan insandır. Bunun için emek ve başarıyı ilke edinerek eğitim seti, burslar ve farklı alanlarda çocuklarımızı eğitim hayatlarında desteklemeye devam edeceğiz." Dedi.

 İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ÖZTÜRK, " Eğitime yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırımdır. İlçemizin insanına, eğitime, bilime ve kültüre hizmet ve katkılarından dolayı İlçemizin yetiştirdiği değerlerden olan  İşadamı Sayın Metin KOÇ' a şükranlarımı sunuyorum. Bu projeyi koordine eden Şube Müdürü Selim BOLAT'ı ve katkı sağlayan tüm yönetici ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Her zaman eğitime desteklerini esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Yusuf AKIN'a ve tüm eğitim gönüllülerine şükranlarımı sunuyorum.  Çocuklarımızın aydınlık geleceği için tüm ekibimizle çalışmalarımızı durmaksızın sürdüreceğiz." Dedi. 

Konuşmaların ardından İş adamı Metin Koç’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Öztürk tarafından plaket takdim edilirken Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş ta Türk Bayrağı tablosu hediye etti.


Programda ayrıca İş Adamı Metin Koç’a Halk Eğitim Merkezi Kursiyerlerinden Dilek Macara tarafından sanatsal cam mozaik’e işlenmiş KOÇEL tablosu hediye edildi.


FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR 

 

 

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır