İYİ Parti Yağlıdere ilçe başkanlığına Fatma Turgut seçildi.

İYİ Parti Yağlıdere ilçe başkanlığına Fatma Turgut seçildi.

Mevcut Başkan Halis Türkün aday olmadığı seçimde oylamaya katılan tüm delegelerin oyunu alan Turgut İyi Partinin Yağlıdere’de yeni ilçe başkanı oldu.

Turgut, yaptığı teşekkür konuşmasında, öncelikle Halis Türk hocamıza ilçemize katkılarından dolayı, verdiği emeklerden dolayı teşekkür ediyorum.’’dedi.

Hocamız bana güvendi, Yağlıdere iyi parti ve ailem bana güvendi onların güvenini boşa çıkarmayacağını ifade eden Turgut, şöyle devam etti:

‘’Halis hocamızın bana burada bırakmış olduğu bu aileyi daima büyütüp genişleteceğim.Allahın izniyle ben inanıyorum ki Yağlıdere hak ettiği değere kavuşacak. Ülkemiz hak ettiği değere özgürlüğe kavuşacak. Bir olup birlik olursak aşamayacağımız sıkıntı olmaz. biz hep iyi olarak sevgimizle yalansız,dolansız,insanların kalbinde taht kuracağız. Buna sonsuz inancım var. Çünkü benim bir hayalim var. Güzel Yağlıdere’m köyleşmeyecek. Şirin modern turizmin uğrak yeri tarım alanına açılmış bir ilçe olacak. Önce hayal edersiniz sonra o hayalin peşinden koşarsınız. Bende önce hayal ettim bundan sonrada Yağlıdere’miz için koşmaya devam edeceğim. Tüm içtenliğimle söylüyorum.Yağlıderemizi seviyorum.insanlığı seviyorum.her şey Yağlıdere’miz için iyi olacak.biz hep beraber bir aile olacağız.dertlerimizi,sıkıntılarımızı birlikte aşacağız. Sevginin saygının, samimiyetin içtenliğin aşamayacağı hiçbir engel yoktur.’’

Turgut Başkanlığında yönetim kurulu asil üyeliklerine ise;Mustafa Yılmaz,Ahmet Kaya,Aydın Bektaş,Orhan Elevli,Hasan Kır,Ahmet Bıyık,İskender Özbay,İbrahim Çınar,Telat Ekiz,Şeref Günaydın,Aşkın Macara,İhsan Ceylan,Tolga Koç,Ömer Bayram,Mustafa Yap,Hüseyin Zıvalı,Leyla Özdemir,den  oluştu.

 

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır