Yağlıderespor, Başkanı Onur Yanbul,sezon boyunca onurluca mücadele eden futbolcu kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.’’dedi.

Yağlıderespor, Başkanı Onur Yanbul,sezon boyunca onurluca mücadele eden futbolcu kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.’’dedi.

Yanbul,maçın ardından yaptığı açıklamada, bugün oynadığımız maçta Yeniyolspor’u  yenmemize rağmen ikili averajla ligden düştüklerini söyledi.

Yanbul, tüm topçu arkadaşlarımı her ne kadar olumsuzluk yaşadıksa hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim buradan da herkesin bilgisi olmasını istediğim için bu ligi 35.000 bin TL ile kapattık bu demek oluyor ki geçen yıllarda bir kaleci hocasının la bir topçunun aldığı para biz 22 haftayı kapattık tüm yardım da bulunan arkadaşlara abilere teşekkür ederim haklarını helal etsinler.’’dedi.

 İsmini yazdırdığımız formalarını yaptığımız arkadaşların da formalarını kendilerini ulaştıracaklarını belirten Yanbul şöyle devam etti :

‘’Her ne kadar para vermemiş ol asalarda telefona bakmasalar da diğer arkadaşlarında formalarını bu hafta içerisinde ulaştıracağız. Kimsenin kuşkusu olmasın en azından diğer arkadaşlar gibi telefonlara mesajlara bakmamazlık etmediler buradan düşmemizi isteyen o kadar kişilerde oldu ki onlarda  kına yaksın bugün 300.000 bin 400.000 bin liralara destek olanları da gördük her ne hikmetse bizlerin telefonlarına bakılmadı onlara da buradan teşekkür ederiz bizler belki seneye oluruz olmayız bu çocuklara sahip çıkılmadı 500 liraya top oynayanlar oldu hiç almayanlar oldu haklarını helal etsinler elin çocuklarına vermiş olduğunuz değeri bizim çocuklara vermediniz kimsede bu çocuklara çıkıp bir yorum yapmasın kalbini kötü kırarım bizim içimizdeki düşmanlar bize yetiyor hangisinden ararsan var dedikoducu ne ararsan bizde bunlara rağmen çıkıp aslan gibi mücadele ettik hepsini gözlerinden öpüyorum hepsi hakkını helal etsin.’’

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR 

 

 

 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır