Taiwanlı iş adamı Mohsin Cheng, Yağlıdere Belediyesinin ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik düzenlemiş olduğu yardım kampanyasına 50 koli ile destek de bulundu.

Taiwanlı iş adamı Mohsin Cheng, Yağlıdere Belediyesinin ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik düzenlemiş olduğu yardım kampanyasına 50 koli ile destek de bulundu.
 
Hayırsever İş adamı hemşehrimiz Akın Bebek’in yakın çalışma arkadaşı olan Cheng’in bu desteği takdir topladı.
 
Yağlıdere Belediyesinin düzenlemiş olduğu yardımla ilgili konuyu arkadaşı Mohsin Cheng ile paylaştığını belirten hayırsever iş adamı hemşehrimiz Akın Bebek, Türk toplumunda ihtiyacı olan ailelerimize ayni ve nakdi yardımda bulunulduğunu kendisine ilettim’’dedi.
 
Kampanya ’ya kendisinin de yardımcı olabileceğini sorduğum da 50 koliyle destekte bulunacağını bizlere ilettiğini belirten Bebek,Cheng’in Türk halkına geçmiş olsun dileklerini ilettiğini belirterek şöyle devam etti:
 
‘’Taiwan halkının bu virüsle mücadele konusunda çok hassas davrandığını oranın halkının devletinin öncülüğünde yapılan uyarılara dikkate alması sonucu az kayıp vererek hayat orada normale dönmeye başlamış. Dünya normal şartlara döndüğü zaman Türkiye’ye ziyaret yapacağını ve Yağlıdere ilçesini ve belediye başkanı Yaşar İbaş'ı zyaret edeceğini bizlere söyledi. Cheng’in ilçeye ziyaret edeceği zaman eğitim konusunda ilçede çalışma yapacağını bizlere sözünü vermiş oldu.’’dedi.
 
İş adamı Bebek, bu anlamlı davranışından dolayı Taiwanlı hayırsever iş adamı Mohsin Cheng’e şahsım ve ilçe halkımız adına çok teşekkür ediyorum’’diye konuştu.
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır