Yağlıdere Belediye Başkanlığı öncülüğünde hayırseverlerimizin desteğiyle ilçemize bağlı mahalle ve köylerde 1150 aileye gıda yardımı yapıldığı bildirildi.

Yağlıdere Belediye Başkanlığı öncülüğünde hayırseverlerimizin desteğiyle ilçemize bağlı mahalle ve köylerde 1150 aileye gıda yardımı yapıldığı bildirildi.

Belediye Başkanı Yaşar İbaş,yaptığı açıklamada, ilçede korona virüs tedbirleri kapsamında hayırseverlerimizin katkılarıyla ekmek ve gıda yardımı yaptıklarını söyledi.

Bu kapsamda ilk olarak ilçedeki su abonelerine 10m3 ücretsiz su yüklemesi gerçekleştirdiklerini belirten İbaş,şöyle devam etti:

''İhtiyaç sahiplerinin evlerine haftanın üç günüde ücretsiz ekmek ulaştırmaya başladık. Bununla birlikte 1150 koli de gıda yardımını da belediye çalışanlarımızın muhtarlarımızın ve imamlarımızın koordinesinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Ülkemiz zorlu bir süreçten geçiyor. Bizlerde ilçe belediyesi olarak halkımızın yanında olmaya çalıştığımız için mutluyuz. Gıda kolisi paketi ramazan ayı içerisinde de devam edecektir. Katkılarından dolayı hayırseverlerimize ve iş adamlarımıza şahsım ve ilçe halkımız adına çok teşekkür ediyorum.’’

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR 

 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır