Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Toplum Sağlığı Başkanlığından Örnek İşbirliği.

Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Toplum Sağlığı Başkanlığından Örnek İşbirliği. İlçemize il dışından veya yurtdışından gelen vatandaşlarımızın 14 günlük izleme süreleri dolana kadar günlük olarak aranması ve sağlık durumlarının sorulması amacıyla bir uygulama planı hazırlanmıştır.


Bu uygulama planı kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli öğretmen ve memurlar, yaklaşık 500 vatandaşımızı 14 gün boyunca telefonla arayarak sağlık durumlarıyla ilgili bilgiler alınmış ve izlem tablolarına işlenmiştir.


Süreç hakkında bilgi veren Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ÖZTÜRK, "Birlikte çalışabilirliği sağlayarak vatandaşlarımızdan gelen dönütlere göre en hızlı şekilde, gelişmiş karar destek süreçlerini tesis etmek için Müdürlüğümüz bünyesindeki gönüllü arkadaşlarımızla Toplum Sağlığı Merkezi adına vatandaşlarımızı aradık. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak aynı zamanda Vefa Sosyal Destek gruplarında da her kademedeki çalışma arkadaşlarımızla devletimizin emrinde milletimizin hizmetinde olduğumuz anlayışından ayrılmadan görev aldık. Bu süreçte öncülük eden ve desteklerini esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Yusuf AKIN’ a, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Sayın Dr. Zehra BAYKAN nezdinde tüm beyaz önlüklü kahramanlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Müdürlüğümüz bünyesinde görevli olan tüm çalışma arkadaşlarıma üstün gayret ve özverilerinden dolayı teşekkür ediyorum." 

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR 

 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır