Yağlıdere Belediye Başkanlığı tarafından S.S.32 Nolu Yağlıdere Birlik Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ( Yağlıdere –Giresun Dolmuşu ) ile S.S 146 Nolu Yağlıdere –Espiye Güven Taksi Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifine mazot ve benzin desteği ile ilçemiz merkezinde kapalı bulunan kiracı olarak iş yerini işleten İnternet cafe,kıraathane, çay ocağı, kuaför ve berber esnafına da kira yardımı yapılmaya başlandı.

Yağlıdere Belediye Başkanlığı tarafından S.S.32 Nolu Yağlıdere Birlik Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ( Yağlıdere –Giresun Dolmuşu ) ile S.S 146 Nolu Yağlıdere –Espiye Güven Taksi Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifine mazot ve benzin desteği ile ilçemiz merkezinde kapalı bulunan kiracı olarak iş yerini işleten İnternet cafe,kıraathane, çay ocağı, kuaför ve berber esnafına da kira yardımı yapılmaya başlandı.

Belediye Başkanı Yaşar İbaş,yaptığı açıklamada, ilçemizde koranavirüs tedbirleri kapsamında mağdur olan esnafımızın mağduriyetini gidermek için mazot ve benzin desteğinin yanında kira yardımı da yapılmaya başlandığını söyledi.

Esnafımızın mağdur olmaması için ilçe belediyesi olarak katkı sunmaya devam edeceklerini ifade eden İbaş,'kaymakamlığımız, belediyemiz ve vefa sosyal destek grubu ramazan ayı boyunca ilçemize bağlı mahalle ve köylerde gıda ve ücretsiz maske dağıtımına devam edecektir.''

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR 

 
 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

  • Mehmet Turan

    Selamünaleyküm Yapilan yardimlar Güzel fakat,Yardimlarin isten cikarilanlara yapilmasi daha saglikli Ve Isabetli olurdu.Cünkü esnaflarin birikimi vardir onlari harcasinlar Ilkönce .Cünkü esnaflar isci degiller.Ayin sonunu zor getiriyorlar.Sistem her ayni Zengin Daha zengin fakir gariban yine gariban. Avrupayi örnek alabiliriz.Örnegin Almanya. Saygilarimla

    20 Nis 2020 Pzt

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır