Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Öztürk Halk Eğitimi Merkezi İŞKUR destekli Saç Bakım ve Yapımı kursunu ziyaret ederek Halk Eğitim Merkezi Müdürü İlhan Bahçekapılı'dan kurs hakkında bilgi aldı.

Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Öztürk Halk Eğitimi Merkezi İŞKUR destekli Saç Bakım ve Yapımı kursunu ziyaret ederek Halk Eğitim Merkezi Müdürü İlhan Bahçekapılı'dan kurs hakkında bilgi aldı.

Kurslarda verilen eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde inceleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Öztürk, "Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüzce yapılan kurslarımız devam etmekte olup ilçe insanımızın hem meslek sahibi olması hem de aile ve ilçe ekonomisine katkı sağlaması bakımından çok önem arz ediyor. İlçemiz için önem arz eden ve kursiyerlerimizin talebi doğrultusunda açılan bu ve buna benzer kurslara desteğimiz her zaman artarak devam edecektir. Halk Eğitimi Merkezi yöneticilerimizi, öğretmenlerimizi, usta öğreticilerimizi ve kursiyerlerimizi çalışmaları için teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum" dedi. Saç bakımı ve yapımı kursunu başarı ile bitiren kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı sertifika verilecektir. Eğitimlerine üst kademe kurslarla devam eden kursiyerler ustalık belgesi alma imkanı olacaktır.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır