Yağlıdere ilçesinde, kimsesiz çocukları sevindirmek adına ‘Yetimlere uzanan el cennete açılır’ adlı bir projeyi hayata geçirdi.

Yağlıdere ilçesinde, kimsesiz çocukları sevindirmek adına ‘Yetimlere uzanan el cennete açılır’ adlı bir projeyi hayata geçirdi. 

Amerika’da yaşayan Gökhan Kahveci, İlçede yaşayan yetim ve öksüz çocukların tespitini yaparak, bu çocuklara hayallerini, ümitlerini, sıkıntılarını ve sahip olmak istedikleri oyuncakları mektupla yazmalarını istedi.


ABD’de yaşayan hayırsever vatandaşlardan maddi destek temin eden Kahveci, “Bu mübarek ayda yetim ve öksüzleri sevindirmek adına bu projeyi hayatta geçirdik. İlk önce bu çocuklarımıza mektupla ulaştık. Onlardan gelen mektupları tek tek okuduk. Zaman zaman duygulandık ve ağladık. Bazı öğrencilerimiz sadece sevgi istemişlerdi" dedi.

 

Gökhan Kahveci,  “Yetimlere Uzanan El Cennete Açılır Projesi”  kapsamında Yağlıdereli işadamlarımızın, yardımsever vatandaşlarımızın desteği ve Ormancı Aydın Yanbul'un katkılarıyla öğlencilerimizin taleplerini temin ettik. Kimsesiz öğrencilere yüreğiyle, diliyle, aklıyla ve maddi gücüyle destek veren herkesten Allah razı olsun"   şeklinde konuştu.

 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır