Yağlıdere ilçesinde iki dönem AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı görevini başarıyla yürüten Ayşe Karakuşlu dün yapılan AK Parti İl Kadın Kolları 6.olağan kongresinde Başkanlığa tekrar seçilen Berrin Aydının yeni yönetiminde Yağlıdere’yi temsil edecek.

Yağlıdere ilçesinde iki dönem AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı görevini başarıyla yürüten Ayşe Karakuşlu dün yapılan AK Parti İl Kadın Kolları 6.olağan kongresinde Başkanlığa tekrar seçilen Berrin Aydının yeni yönetiminde yer alarak  Yağlıdere’yi temsil edecek.
 
Karakuşlu, yaptığı açıklamada; İlçe Başkanlığı yaptığım dönemden itibaren kendisiyle çalışmaktan büyük mutluluk duyduğum kıymetli başkanım Berrin Aydın hanımefendi dün yapılan 6. Olağan Kadın Kolları Kongresi ile tekrar İl Kadın Kolları Başkanlığına seçildiğini hatırlattı.
 
Kendisini tebrik ederek çalışmalarında başarılar dileyen Karakuşlu,şöyle devam etti :
 
‘’Yeni dönemde beni de kendisine yol arkadaşı olarak seçerek yönetiminde bana da yer verdiği için ayrıca çok teşekkürlerimi sunuyorum. 6.Olağan Kadın Kolları Kongremizin İlimize ve Ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum.
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR
 
 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır