Yağlıdere ilçesinde şehit yakınları, kimsesiz ve ihtiyaç sahiplerine ekmek ücretsiz verilecek

Yağlıdere ilçesinde şehit yakınları, kimsesiz ve ihtiyaç sahiplerine ekmek ücretsiz verileceği bildirildi.

Amerika'da yaşayan Gökhan Kahveci'nin öncülük ettiği "Giresun İnsani yardımlaşma ve kalkınma hareketinin(GİYİK) başlatmış olduğu Yağlıdere’de Şehit yakınları, kimsesiz ve yoksullara ücretsiz ekmek kampanyası başladı. Yağlıdere'de bulunan toplam 8 tane fırında şehit yakınları, kimsesiz ve yoksullara ücretsiz ekmek verileceği belirtildi.

Kampanyaya hakkında bilgi veren Aydın Yanbul, Amerika'da yaşayan Gökhan Kahveci örnek olacak bir çalışmaya imza attı. Yağlıdere’de başlattığı kampanya ile şehit ailelerine ve gazilere, kimsesiz ve ihtiyaç sahiplerine ücretsiz ekmek vermeye başladı. Yağlıdere halkı her zaman devletinin ve milletinin yanında olmuştur.

 Amerika'da yaşayan Yağlıdereli Gökhan Kahveci öncülük ettiği "Giresun İnsani yardımlaşma ve kalkınma hareketinin(GİYİK) başlatmış olduğu Yağlıdere’de Şehit yakınları, kimsesiz ve yoksullara ücretsiz ekmek kampanyası başlattıklarını belirterek, Yağlıdere'de bulunan toplam 8 tane fırında şehit yakınları, kimsesiz ve yoksullara ücretsiz ekmek verilecek. Yağlıdereli hayırseverleri ve iş adamlarını bu kampanyaya destek vermelerini istiyoruz. Katkılarda bulunan tüm hayırseverlerden Allah razı olsun” dedi

 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır