Meslek Lisesi'nin Atölyeleri Yenilendi.

Meslek Lisesi'nin Atölyeleri Yenilendi.

Çok Programlı Anadolu Lisesi'nin elektrik, çocuk gelişimi ve muhasebe alanlarındaki atölyeleri mekansal olarak yenilenerek ve teknolojik makine, ekipman ve eğitim kitleri ile donatılarak öğrencilerimizin hizmetindedir.

 İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ÖZTÜRK Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret ederek Okul Müdürü Haydar ÇITLAK'tan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ÖZTÜRK, "Atölyelerimizde yapılan çalışmalarda öğrencilerimiz bir arada eğlenerek öğreniyor ve iş birliği ile ortak çalışma becerilerini geliştirdikleri sosyal uyum etkinlikleri yürütülmektedir. Okulumuzun elektrik atölyesinin yenilenmesine katkı sağlayan tüm eğitim gönüllülerine şükranlarımı sunuyorum. Öğrencilerimizin aydınlık geleceği için tüm ekibimizle çalışmalarımızı durmaksızın sürdüreceğiz. Başarılı çalışmalarından dolayı Okul Müdürümüz Haydar ÇITLAK ve ekibini, okulumuza emek veren tüm yöneticilerimizi, öğretmenlerimizin tebrik ediyorum." Dedi.

Yağlıdere Çok Programlı Anadolu Lisesinde elektrik, çocuk gelişimi, muhasebe ve Anadolu bölümleri bulunmaktadır. Donanım malzemeleri ile yaklaşık yüz bin liraya mal olan ek binanın zemin katı sosyal etkinlik sınıfı ve üst katı elektrik atölyesi olarak kullanılmaktadır.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır