Sınır Şehit Süleyman Kul İmam Hatip Ortaokulu / Ortaokuluna modern konferans salonu yapılıyor.

Sınır Şehit Süleyman Kul İmam Hatip Ortaokulu / Ortaokuluna modern konferans salonu yapılıyor.

Sınır Şehit Süleyman Kul İmam Hatip Ortaokulu/ Ortaokulunu ziyaret eden  İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ÖZTÜRK yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek okul müdürü Ömer GÖNDER 'den bilgi aldı.

Yakın zamanda tamamlanacak olan konferans salonu, koltuk sistemi kurulumu, sahne düzenlemesi, ses sistemi ve zeminin laminat parke yapılması ile öğrencilerimizin tiyatro, seminer, tören, toplantı vb. her türlü etkinliğinde ve okul aile birliği ile çevre muhtarlıkların toplantı vb. etkinliklerinde öğrenci ve velilerimizin hizmetinde olacaktır.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ÖZTÜRK, " Yenilik ve değişimi ilke edinerek tüm ekibimizle okullarımızda hep daha iyisini amaç edindik. Öğrencilerimizin aydınlık geleceği için tüm ekibimizle çalışmalarımızı durmaksızın sürdüreceğiz. Başarılı çalışmalarından dolayı Okul Müdürümüz Ömer GÖNDER ve ekibini, öğretmenlerimizi tebrik ediyorum." Dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ÖZTÜRK'ün okul ziyaretinde İlçe Şube Müdürü Zafer AKTAŞ, Z Zeka İnovasyon Merkezi kurucusu Yalçın MEŞE de katıldı.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR 

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır