Türkiye genelinde Giresun ilinin 3.sırada yer almasının ardından Yağlıdere ilçesi, Sağlık Bakanlığının yeni tip koronavirüs yoğunluğunu da gösteren "Hayat Eve Sığar" uygulamasında, "Yüksek Riskli Bölge" olarak gösterilmeye devam ediyor.

Türkiye genelinde Giresun ilinin 3.sırada yer almasının ardından Yağlıdere ilçesi, Sağlık Bakanlığının yeni tip koronavirüs yoğunluğunu da gösteren  "Hayat Eve Sığar" uygulamasında,  "Yüksek Riskli Bölge" olarak gösterilmeye devam ediyor.

Vaka sayısın Mutasyonlu virüsle birlikte artış gösterildiği ilçede Belediye Başkanlığı tarafından vatandaşlar anonslarla uyarılmaya devam ediliyor.

Yapılan anonslarda ise;

Değerli Vatandaşlarımız;

Bölgemizde koronavirüs vaka sayısı ciddi oranda artış göstermektedir. Bu nedenle maske ve mesafe kurallarına titizlikle uyalım. Kalabalık ortamlardan uzak durmaya gayret gösterelim. Özellikle pazar yeri ve meydanda çok fazla vakit geçirmeyelim. İşlerini gören vatandaşlarımız dikkatli bir şekilde evlerine gitmeleri herkesin sağlığı için çok önemlidir. Kurallara uyduğunuz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz ifadeleri kullanılıyor.

 

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır