Yağlıdere ilçe Jandarma Komutanlığından Mardin ili Derik ilçesine Asayiş Komando Bölük Komutanı olarak atanan Remzi Aslana veda yemeği düzenlendi

Yağlıdere ilçe Jandarma Komutanlığından Mardin ili Derik ilçesine Asayiş Komando Bölük Komutanı olarak atanan Remzi Aslana Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş ve Üçtepe Belediye Başkanı Hacı Gasım Akıllı tarafından veda yemeği düzenlendi.

Sınır köyünde Mehmet Ustanın iş yerinde düzenlenen veda yemeğinde konuşan Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş, ilçe jandarma komutanımızla görev süresi içinde çok iyi dostluklar kurduklarını söyledi.

Bizim dostluğumuz yaşadığımız sürece dost olarak kalacağını belirten İbaş,Bizler kardeş kazandık o da bizler gibi abiler kazandı. Allah yolunu açık etsin.Allah görev yaptığı yerlerde utandırmasın.’’dedi.

Tayinin Mardin ili Derik ilçesine çıktığını hatırlatan Aslan ise, bayrağın dalgalandığı her bizim için görev yeri olduğunu belirterek şöyle devam etti:

‘’Yağlıdere’nin kendisi için her zaman yerinin farklı olarak kalacak. Görev süresi içerisinde ilçe halkı ile iyi dostluklar kurduk. Halkımız görev yaptığımız köylerde yaylalarda bizlere sahip çıktı. Bizleri yarı yolda bırakmadılar. Çanakçıda da görev yaptık. Maçka’da görev yaptık ama Yağlıdere’nin benim için her zaman yeri ayı olmaya devam edecektir. Çok memnunum. Halkımızdan başkanlarımızdan, esnaflarımız sağ olsun bizleri kırmadı ellerinden geleni her zaman yapmaya gayret gösterdiler. Allah hepsinden razı olsun.’’diye konuştu.

Üçtepe Belediye Başkanı Hacı Gasım Akıllı’da,bizler komutanımızdan razıyız. Yeni görev yerinde de inşallah başarıyla görevine devam edecektir. Allah utandırmasın. Yeni görev yerinde komutanımıza başarılar diliyorum.’’dedi.

Konuşmaların ardından İlçe Jandarma Bölük Komutanı Remzi Aslana Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar ibaş ve Üçtepe Belediye Başkanı Hacı Gasım Akıllı tarafından plaket takdim edildi.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

 

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır