eTwinning alanında yürütülen projelerde 'Avrupa Kalite Etiketi' ve 'Ulusal Kalite Etiketi' alan öğretmenlerimiz ve okullarımız ödüllerini aldı.

eTwinning alanında yürütülen projelerde 'Avrupa Kalite Etiketi' ve 'Ulusal Kalite Etiketi' alan öğretmenlerimiz ve okullarımız ödüllerini aldı.

eTwinning Ödül Töreni Vali Yardımcısı  Metin Maytalman, İl Millî Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Teknoloji Genel Müdürlüğü Ulusal Destek Servisi Türkiye Koordinatörü Mehmet Fatih Döğer ve Etkinlik Sorumlusu Turan Göre, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Okul Müdürleri ve eTwinning projesi yürüterek kalite etiketi almaya hak kazanan öğretmenlerimizin katılımı ile gerçekleştirildi.

 İlçe Milli Eğitim MüdürüHasan ÖZTÜRK, "Öğrencilerimizin Avrupa projelerinde ve eğitimin her alanında başarılı olması mutluluk verici olduğunu söyledi.

Öztürk ,başarılı çalışmalarından dolayı Yumurcak Anaokulu öğretmenimiz Sultan Kahraman, Mustafa Kemal ilkokulu öğretmenimiz Ayşe Kaplan, Anadolu Lisesi öğretmenimiz Ayşegül Gürsoy Oflas'ı, Okul Müdürlerimiz Dilek Karadeniz, Ömürcan Öztürk ve Kamil Hekim'i ve kıymetli öğrencilerimizi, velilerimizi canı gönülden kutluyorum. Çocuklarımızın aydınlık geleceği için tüm ekibimizle çalışmalarımızı durmaksızın sürdüreceğiz." Dedi.

2020 yılında uygulanan eTwinning projelerinden ödüle layık görülen; 106 Ulusal Kalite Etiketi, 58 Avrupa Kalite Etiketi, 43 eTwinning Okul Levhası ve Kalite Etiketi Levhası'nın okullarımız ve öğretmenlerimize takdim edilmesiyle ödül töreni sona erdi.

 

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

 

 

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır