Şehit Enver Şahin Ortaokulu konferans salonunda yapılan sahne düzenlemesi, salon ve sahne ışıklandırması gibi yeni düzenlemeler yapıldı.

Şehit Enver Şahin Ortaokulunu ziyaret ederek konferans salonunda yapılan sahne düzenlemesi, salon ve sahne ışıklandırması gibi yeni düzenlemelerde incelemelerde bulunan, okulun eğitim öğretim faaliyetleri, ihtiyaç ve sorunları hakkında okul müdiresi Gülay DELLAL' dan bilgi aldı.

 İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ÖZTÜRK, "Tüm ekibimizle öğrencilerimizi nitelikli bir eğitim ile en iyi şekilde geleceğe hazırlamak için çalışmalarımızı durmaksızın sürdüreceğiz. Başarılı çalışmalarından dolayı okul müdiresi Gülay DELLAL'ı, ekibini ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum.

Eğitime desteklerini esirgemeyen tüm eğitim gönüllülerine şükranlarımı sunuyorum." Dedi. Şehit Enver Şahin ortaokulu konferans salonunda yapılan sahne düzenlemesi, salon ve sahne ışıklandırması gibi yeni düzenlemeler yaklaşık 20 bin liraya yapılmıştır. Planlanan tam donanımlı konferans salonumuz eksiklikleri tamamlanarak kısa sürede okulumuza kazandırılacaktır.

 

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır