Yağlıdere Kaymakamı Yusuf Akın, Kurban Bayramı münasebetiyle ilçede bir dizi bayramlaşma programı düzenledi.

Yağlıdere Kaymakamı Yusuf Akın, Kurban Bayramı münasebetiyle İlçemiz Merkez Camii’nde kılınan bayram namazı sonrasında kurum amirleri ve vatandaşlarımızla yapılan bayramlaşmanın akabinde; İlçe Devlet Hastanesi, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret ederek bayramı görev başında geçiren sağlık çalışanları, emniyet ve jandarma personelinin bayramını kutladı.

Kaymakam Akın, İlçe Jandarma Komutanı V. Üsteğmen Barış Doğan ve İlçe Emniyet Amiri Orkan Özkul ile birlikte kontrol noktalarında seyir halindeki vatandaşların bayramını kutlayarak koronavirüs (Covid-19) ve trafik tedbirleri hakkında uyarılarda bulundu.

Kaymakam Akın; " Kurban Bayramı nedeniyle trafik yoğunluğunun artması, trafikte yaşanabilecek sıkıntıların bertaraf edilmesi noktasında denetimler gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımıza trafik kurallarına uymaları noktasında uyarılarımızı yaptık. Şimdiden herkese iyi yolculuklar ve hayırlı bayramlar diliyorum" dedi.

"Kontrollü Sosyal Hayat" koşulları göz önüne alınarak saygıdeğer şehit ailelerimizin sağlıklarını korumak amacıyla; mesafe, maske ve hijyen kurallarına dikkat edilerek, Ömerli mahallesinden Şehit Er Mehmet Cantürk, Sınır Köyünden Şehit Süleyman Kul ailelerini ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti.

Ziyaretler esnasında şehit ailelerimiz ile sohbet eden Sayın Akın, “Devlet olarak, canlarını seve seve ülkesi için feda eden aziz şehitlerimizin emanetleri olan ailelerinin yanındayız. Allah, devletimize, milletimize, vatanımıza güç, kuvvet versin. Birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

Fatih Aytekin Özdemir 

 

 

 

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır