dil okulunu açmanın mutluluğunu yaşıyor.

Yağlıdereli genç iş insanı Fatih Ünlü, Üniversite yıllarından beridir hayali olan dil okulunu açmanın mutluluğunu yaşıyor.

Espiye-Yağlıdere-Tirebolu-Güce-Görele İlçelerimizin İlk ve Tek Dil Okulu İngiliz Kültür Dil Okulu Espiye’de açıldı.

-Açılışa özel %50 indirim fırsatından yararlanmak için geç kalmayın.

 Fatih Ünlü, yaptığı açıklamada; Üniversite yıllarından beridir dil okulu açmak en büyük ideali olduğunu söyledi.

Ünlü; bölgemizde de bu alanda önemli bir açık olduğunun hep farkındaydım. Öğrencilerimiz için bu imkânı, bu hizmeti bulunduğumuz bölgeye ilk olarak getirmiş olmak ta benim için ayrı bir şeref ve mutluluk kaynağı. Bir dil bir insan, iki dil iki insan sözü bugüne dek daima geçerliliğini ispat etmiş bir sözdür. Dil bilmek bir özgürlüktür diyen Ünlü şöyle devam etti :

‘’İl merkezlerinde olan tüm öğrenciler ve yetişkinler nasıl ki yabancı dile ihtiyaç duyup böyle eğitim kurumlarından faydalanma imkanına sahipse, ilçelerimizde yer alan öğrencilerimiz ve yetişkinlerimiz de en güzel şekilde ve en modern koşullarda yabancı dil öğrenme hakkına sahiptir. Kurumumuz, tecrübeli eğitim kadrosu, son teknolojiyle donaltılmış altyapısıyla ve öğrencilerine sunduğu eşsiz imkânlarıyla birlikte tüm öğrencilere ve yetişkinlere daima en güzel şekilde ve kendine yakışır şekilde hizmet edecektir. Hayalimdeki bu mesleğe kavuşmamda yanımda olan ve beni her konuda destekleyen başta ailem olmak üzere herkese, tüm sevdiklerime, büyüklerime küçüklerime ve tüm yakınlarıma sonsuz saygılarımı sevgilerimi ve teşekkürlerimi sunarım.’’diye konuştu.

 KAYITLAR BAŞLADI

-Türkiye’nin en saygın ve en kaliteli dil okulu olan İngiliz Kültür Dil Okullarının 235 adet şubesi bulunmaktadır. 236. Şubeyi Espiye ilçemize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

-Kurumumuzda Genel İngilizce-Çocuk İngilizcesi-Mesleki İngilizce-Sınav İngilizcesi eğitimleri tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

-7-70 yaş aralığında(İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite ve Yetişkin Gruplarda) kolej düzeyinde yabancı dil eğitimi sunmaktayız. Derslerimiz %90 konuşma odaklı, %10 teorik odaklıdır.

-Derslerimiz maksimum 8-10 kişilik ferah Vip dersliklerde yapılmaktadır. Bunun yanı sıra, dersliklerimiz en son teknolojik altyapılarla donatılmış olup, öğrencilerimize en modern koşullarda ders işleyebilme imkanı sağlamaktadır.

-Kayıt olan tüm öğrencilerimize 9 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilecekleri, öğretmeninin verdiği ödevlere ve quizlere online olarak erişebileceği, chat yapabileceği 2 adet mobil uygulama hediye ediyoruz.

-Yabancı dil eğitimlerimizin tamamı Avrupa Dil Portfolyosu onaylıdır. Aynı markanın yurtdışında yer alan bir şubesine de gittiğinizde de aynı kaynaklarla, aynı sistem ve aynı yaklaşımlarla ders işlenmektedir.

-Öğrencilerimiz eğitimlerini tamamladıklarında kurumumuzdan uluslararası geçerliliğe sahip bir sertifika alabilmektedir.

-Açılışa özel %50 indirim fırsatından yararlanmak için geç kalmayın.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

 
Paylaşmayı Unutma!

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..


YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır