Yağlıdere ilçesinde ‘'KUR'AN ZİYAFETİ'' programı düzenlendi.

Yağlıdere Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İmam hatip lisesi mezunları ve mensupları derneği ÖNDER ve Çevreme duyarlıyım değerlerime sahip çıkıyorum ÇEDES Projesi kapsamında ‘’KUR’AN ZİYAFETİ’’ programı düzenlendi.

İmam hatip lisesi konferans salonunda düzenlenen programa Yağlıdere Belediye Başkan Vekili Özcan Kır,İl Müftüsü Selçuk Kılıçbay,Yağlıdere İlçe Müftüsü Abdullah Bal,İl Müftü Yardımcısı Fatih Sarıgül, Millî Eğitim Müdürü Kamil Hekim, Halk Eğitim Merkezi Müdürü İlhan Bahçekapılı, AK Parti İlçe Başkanı Ali Kara,Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Kamil Turan, okul müdürleri ,din görevlileri ile vatandaşlar katıldı.

Anadolu İmam hatip lisesi müdürlüğünden yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi :

‘’Regaip Kandili münasebetiyle organize ettiğimiz kuran ziyafeti programımızı müthiş bir coşkuyla gerçekleştirdik. Çamlıca Camii müezzini Hüseyin AKBULUT Hocamız ve Vakfıkebir Merkez Camii müezzini Muhammet SAKA Hocamızı misafir ettik kuran tilavetleriyle dinleyenlere eşsiz bir gece yaşattılar. Rabbim hocalarımızdan razı olsun ilimlerini, cehd ve gayretlerini artırsın inşallah. Bu programın ve organizasyonun hazırlanmasında emeği geçen, yoğun bir çaba sarfeden Eğitime Destek Platformu, İ.H.H İnsani yardım vakfı ve Yağlıdere İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları derneği başkanı Osman TURAN hocamıza, katkısı olan Belediye başkan vekili sayın Özcan Kır'a , tüm hayırsever büyüklerimize, bütün idareci, öğretmen ve öğrenci kardeşlerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Programımıza teşriflerinizden dolayı herbirinize teşekkür ediyor. Hepinizden hepimizden ALLAH razı olsun.’’ 

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR
Paylaşmayı Unutma!

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..


YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır